2777
2789

شرایطم جوری نیست که بتونم برم زیارتش دوره ولی شنیدم خیلی حاجت میده

میتونم از راه دور هم بهش متوسل شم؟ جواب میده؟ 

اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم... 💔             یک عدد عاشق چشم به راه هستم🥺🤍         کیدرامرم و عاشق سریال های کره جنوبی🤗    کنکوری 403 ام. میشه برام دعا کنید رشته ای که میخوام رو قبول شم؟ 🌹🙏

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

کی هس کجاس؟؟ 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
امامزاده مومد حسن و میگی؟؟؟ قربونش برم من

نه

از ایشون حاجت گرفتی شما؟ 

اگر مرگم فرا رسید و یکدیگر را ندیدیم فراموش نکن که من دیدار تو را بسیار آرزو کردم... 💔             یک عدد عاشق چشم به راه هستم🥺🤍         کیدرامرم و عاشق سریال های کره جنوبی🤗    کنکوری 403 ام. میشه برام دعا کنید رشته ای که میخوام رو قبول شم؟ 🌹🙏
امامزاده مومد حسن و میگی؟؟؟ قربونش برم من

کی هست کجاس 

چجوری حاجت میده

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
اره یه حاجت محال

چه نذری کردی براش؟ میشه بگی منم انجام بدم؟ 

بله قطعا

به قول معلم دینی مون، میگفت که ما وقتی چیزی میخواییم، از روح و وجود اون امام بزرگوار میخواییم که واسطه ی ما با خدا بشن

از جسم بی جانشون که نمیخواییم

این زیارت کردن ها، بیشتر جنبه ی نمادین داره

وگرنه شما از توی خونت، از هر امام و امامزاده ای که میخوایی، درخواست کن که واسطه ی شما و خدا بشن

اگر بتونید یه نذر کوچیک هم بکنید، خیلی خوبه

میشه واسه اینکه یه ازدواج موفق داشته باشم، یه صلوات واسم بفرستید🙏🏻💚✨عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
لرستان پنج شنبه ان شالله دارم میرم اونجا 

ازش حاجت گرفتی چجوری؟ 

توضیح میدی بهم 

اسی نمیگی کیه و اینا؟ 

2801