2733
عنوان

🌺🌺🌺داره بارون میاد برای حاجت رواییتون سوره انفطار می خونم🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 43 پست
سلام فداتشم

سلام آبجی قشنگم 

🌻اگه چشای خوشگلت ب امضام افتاد میشه  لطفا برای سلامتی و ظهور هر چ سریعتر آقا صاحب الزمان و سلامتی عزیزام و خوشبختیم و آرامش همیشگی تو زندگیم یه حمد و  صلوات بفرستی؟؟..خدا الهی بحق اباعبدالحسین هر نیت و حاجتی داری بهت بده ..اگه خوندی بگو  تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
عزیزمی الهی حاجت روا بشی ❤️  لطفا واسه دوستام دعا کن  @سفیدپنبه    ‍ سلامتی ...

مرسی گلم

انشالله همگی حاجت روا بشیم🤗

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سهیلاجان الهی خیر ببینی، خیلی  این سوره خوندنش موقع بارون تواب داره، الهی خدا دلتو شاد کنه، دلمون شاد کردی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سهیلاجان الهی خیر ببینی، خیلی  این سوره خوندنش موقع بارون تواب داره، الهی خدا دلتو شاد کنه، دلم ...

فدات بشم آبجی جون .خدا دلتو شاد کنه گلم ..الحمدالله خدارو هزار مرتبه شکر از صبح داره میباره امروز چندباری خوندم

🌻اگه چشای خوشگلت ب امضام افتاد میشه  لطفا برای سلامتی و ظهور هر چ سریعتر آقا صاحب الزمان و سلامتی عزیزام و خوشبختیم و آرامش همیشگی تو زندگیم یه حمد و  صلوات بفرستی؟؟..خدا الهی بحق اباعبدالحسین هر نیت و حاجتی داری بهت بده ..اگه خوندی بگو  تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ممنونم ارت

ماچ بهت خوشگلم😘😘😘

انشالله این بارون استجابت دعامون باشه

الهی آمین🤲

عزیزمی الهی حاجت روا بشی ❤️  لطفا واسه دوستام دعا کن  @سفیدپنبه    ‍ سلامتی ...

مممنونم محبت کردی خواهر

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم
ب یادتونم . @18narnia18     @قشنگی_شبهای_کویر     @نخودسیاه   &nbs ...

ممنونم عزیز دلم ✨❤️ حاجت روا بشی به حق امام زمان ❤️🤲

😊💚 همون کاربر Narnia _18 هستم این کاربری دومم هست 😊💚 کاربریم تعلیق شده با این اومدم
ممنونم عزیز دلم ✨❤️ حاجت روا بشی به حق امام زمان ❤️🤲

عشقمی خواهر جونم