2777
2789
عنوان

وضعیت تحصیلی دخترم افتضاحه

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 99 پست

اینجا چرا همه کاسه داغتر از آش شدن!؟ 

شما اصلا میدونید این مادر با یه بچه شیرخواره الان داره بخاطر درس دخترش چه استرسی میکشه؟ 

تورو خدا انقدر بی رحم نباشید

با توجه به چیزاییکه میگه قضیه یکم پیچیده تر از چیزایی هس که شماها گفتین

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
از این برنامه آموزشی ها بگیر دیگه ام نزن اینطوری از درس زده میشه

همون اول سال براش گرفتم.

تو‌تبلت زدم میشا کوشا.

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بنظرم یه روانشناس دخترتو ببر شاید کمبود تمرکز داشته باشه 

اگر اینطور نبود شاید به هر دلیلی علاقه به درس نداشته باشه 

شاید به چیزای دیگه علاقه داشته باشه قرار نیس که بزنیش!

جامعه همون‌طور که دکتر مهندس میخواد هنرمند و ورزشکار و....هم میخواد استعداد واقعی دخترتو پیداکن 

وزن اولیه ۶۵»»»بعد از یکماه ۶۲»»» بعداز دوماه»»»۶۰                قصدم اینه تا آخر تابستون به ۵۵کیلو برسم ایشالا 💪💪
امسال رو تجدید پایه کنه به نفع خودشه سال بعدش با پایه ی قوی تر میره سوم وگرنه اینجوری تا ۱۲ لق میز ...

منم همین نظرو‌دارم

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
2802
وقتی تو‌ نه ماه نفهمیده.تو‌سه ماه چجوری بره تو‌مغزش. اصلا دل نمیده به درس. همین امتحاناشم‌معلوم نی ...

دخترتون خنگ نیست  شما رهاش کردین و نتونستی باهاش کار کنید  فقط یه خواهش دارم ازتون هیچ وقت بهش نگید خنگ یا تو نمی‌فهمی و از این چیزا  بااین حرفاتون دارید اون بچه رو از بین میبرید و اعتماد به نفسش نابود میکنید

سلام مهربون لطفاً یه صلوات مهمونم کنید برای عاقبت بخیری تمام بچه ها و بچه های من
ما همینجوری درس خوندیم. تکلیف اینایی که والدین بیسواد دارن چطوریه؟؟ خود بچه باید یه چیزی بفهمه دیگ ...

بچه نوزادتم بگو خودش پاشه بیاد شیر بخوره 

هر کی گشنش باشه غذا میخوره

نه؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
ما همینجوری درس خوندیم. تکلیف اینایی که والدین بیسواد دارن چطوریه؟؟ خود بچه باید یه چیزی بفهمه دیگ ...

ما ما بودیم بدون وسایلی که حواسمون رو پرت کنه

بدون گوشی

بدون تلویزیونی مه بیست چهار ساعته برنامه داشته باشه

بدون ماهواره

بدون پارک و شهربازی 

تنها سرگرمی ما مدرسه بود و رقابت با همکلاسی ها

بچگی تو با دخترت یکیه؟

🌷
عزیزم خودت باید پیگیر میبودی ازهمون اول نه اینکه الان اخر سال شده یادت افتاده

شرایطم انقدری بد بود که خودمو نمیتونستم جمع کنم چه برسع به بچه.

و‌اینکه فکر میکردم سخت نگیرم خودش با میل خودش درسمیخونه.

چه میدونستم خنگه

اینجا چرا همه کاسه داغتر از آش شدن!؟  شما اصلا میدونید این مادر با یه بچه شیرخواره الان داره ب ...

پیچیده نیست. اصلا 

فقط کسی نبوده با دخترش کار کنه. وبا این سیستم آموزشی. بچه پیشرفت نکرده  اگه در طول تابستان کار کنه و بهش کمک بشه. 

می‌تونه پیشرفت کنه 

اصلا استرس هم نداشته باشه  اگه نرسوند می‌ره دوباره همون پایه 

سلام مهربون لطفاً یه صلوات مهمونم کنید برای عاقبت بخیری تمام بچه ها و بچه های من
بنظرم بچتون کم هوش نیست، شمایید که والدگریتون ایراد داره اون بچه رو وسط زمین و هوا رها کردید بعد از ...

منم کم کاری کردم درسته.

امابچه نباید خودشم چیزیبلد باشه؟واسه چی مدرسه میره پس؟؟بمونه خونه دیگه

پیچیده نیست. اصلا  فقط کسی نبوده با دخترش کار کنه. وبا این سیستم آموزشی. بچه پیشرفت نکرده &nbs ...

آخه درسای حفظی هم میگه مشکل داره، این یکم عادی نیس

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
منم کم کاری کردم درسته. امابچه نباید خودشم چیزیبلد باشه؟واسه چی مدرسه میره پس؟؟بمونه خونه دیگه

خودش از کجا بلد باشه؟

میره مدرسه ۲ ساعت یه مطلبو بهش میگن

ذات بچه بازیگوشه

میاد دو ساعت بازی میکنه یادش میره

تمرین یه چیزیو تو ذهن بچه تثبیت میکنه

چرا الان اونو مقصر میدونی؟ خودتو متهم ردیف دوم حساب میکنی

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
وقتی مشق می‌نویسه  سعی کنید محیط آروم باشه و گوشی و تلویزیون خاموش باشه  ریاضی هم با بازی ...

مشق نمینویسه که.

میگه نداریم.

دانش آموزی که به گفته ی مادرش هیچی نمیدونه،باید تجدید پایه بشه هیچ ایرادی هم نداره،به نفع خودشه سن ...

پسر خودم این مدلیه،بیش فعاله... تابستون  رهاس نمیکنم. امسال  توی ازمون  تیزهوشان مدرسه   دوم  شد... با تمرین و  تکرار و پیگیری  مادر   اوکی میشه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2801