2777
2789
عنوان

وضعیت تحصیلی دخترم افتضاحه

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 99 پست

هرچی بزنی از درس زده میشه منم کل دوران ابتدایی مامانم روزو شب باهام ریاضی کار میکردو منو میزد حتی تابستونا که مدرسه نداشتم باهام ریاضی کار میکرد 

نمراتمم همیشه بالا بود ولی سختگیری ها و زدناش باعث شد افت کنم و اعتمادبنفسمو ازدست بدم

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

هر چی بیشتر سخت بگیرید و دعواش کنید بیشتر مقاومت می‌کنه ویاد نمیگیره 

بعد امتحانش برنامه ریزی کنید وباهاش کار کنید  خوب میشه 

سلام مهربون لطفاً یه صلوات مهمونم کنید برای عاقبت بخیری تمام بچه ها و بچه های من
2802
وقتی تو‌ نه ماه نفهمیده.تو‌سه ماه چجوری بره تو‌مغزش. اصلا دل نمیده به درس. همین امتحاناشم‌معلوم نی ...

خوب خدارو شکر ایراد از بچه اس شما راحت شدی دیگه لازم نیست براش زحمت بکشی چون ذاتا خنگه

ولی اگه ازون مادرایی ک مدام گوشی دستته مدیون بچه اتی

نههه. تابستون   وقت  جبران   داره طفلی

دانش آموزی که به گفته ی مادرش هیچی نمیدونه،باید تجدید پایه بشه

هیچ ایرادی هم نداره،به نفع خودشه

سنش زیاد نیس که

انگار نیمه دومی بود دیر رفته مدرسه

تبر فراموش میکنه،این درخته که یادش میمونه🌳
شاید کمبود تمرکز و توجه داره

بله تمرکزش کمه.اما دیگه باید بهش کم هوش بگم باااینهمه نفهمیدن

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
وااای  عزیزم کنترل کن خودتو  با زدن بدتر میشه شاید بیش‌فعال یا مضطربه

نتونستم اصلا .دیوونه شدم یه سوال ساده روهم بلد نیس

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

خوب عزیزم کل سال ولش کردی حالا ازش میپرسی معلومه بلد نیست.بچه من هم دوممه....از اول سال دستم بهش بند بوده....باید مدام باهاش تکرار و تمرین کنی.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
بچه رو رها کردی توی ابتدایی اولیای پیگیر داشتن خیلی مهمه

ما همینجوری درس خوندیم.

تکلیف اینایی که والدین بیسواد دارن چطوریه؟؟

خود بچه باید یه چیزی بفهمه دیگه.

دانش آموزی که به گفته ی مادرش هیچی نمیدونه،باید تجدید پایه بشه هیچ ایرادی هم نداره،به نفع خودشه سن ...

زندگی اونقد طولانی نیست که یه سالشم پدر مادر بچه بخوان حروم کنن

یه سال توی دهه اول زندگی زیاد نیست ولی این عقب موندن توی این برهه دهه دوم و سوم زندگی خیلی زیاد خودشو نشون میده

دوم مسخره رو دویاره بخونه بعدا این مادر هر پایه رو میخواد دو بار دو بار به خورد بچه بده، اونوقت دبیرستان و دانشگاه چیکار کنه؟

منطقی باشین

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2801