2733
عنوان

کاربر شناسی😎✨بریزید داخلل

| مشاهده متن کامل بحث + 9285 بازدید | 1079 پست
من مقاومت میکنم دفاع میکنم تا اخرین نفس🗡🗡

بی عرضه ای دیگ.😜

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزدلم،ممنون بد نیستم، شکر خوب باشی همیشه، چخبرا؟ 

همچنین تو همیشه خوب باش❤️‍🩹

خبر فقط از پاچه گیرای سایت دارم والا😒

تو چخبر؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1898257از یه نفر نیستی که بلد نیستی با یه نفر باشی.A
خخخ....نکنین این کارو با من پسرم الان هفت سالشه بی بی سایتم من 

نفرمایید شما گوگولی منی

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
اذیت نکنا همین الان تو تاپیک‌بغلی ی صگ گازم گرفت تو‌ول کن🙇🏻‍♀️☹️

تو همین تاپیک داری با چند نفر لاس میزنی بعد میگی قبول کنم نمیشع :(((

کدوم سگ می گفتی بیام باباشو نشونش بدم

♡...We shine together
دیدم گلب من😝 ولی چون ریپلای ها زیاد بود نشد ..❤️‍🩹🙃

صفحه ۴لایکم بفرمایید

هرگز ز غصه خوردن ،گذشته برنگشته 

مررررگ ادامش مگه اینه بجان تو من فقط تا همینجا ش بلد بودم خخخخخ....خب یکی دیگ بخون این بده...

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2706