2733
عنوان

خاطرات خرابکاریای یواشکی + جایزه

| مشاهده متن کامل بحث + 30403 بازدید | 413 پست

مامانم یه سینی جدید از فامیلمون که مغازه داره خریده بود از اینا که استیل  هستن و منم خیلی خوشم اومد از ذوق خواستم برچسب روش رو بکنم با چاقو اینکار کردم ، چشمتون روز بد نبینه سینی خط خطی شد، مامانم سینی رو خیلی گرون خریده بود و منم اصلا به رو خودم نیاوردم و الان چندین ساله که از این قضیه میگذره و مامانم هنوز میگه خدا خیرش نده بهمون سینی رو انداخت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شام مهمون داشتم و تمام کارهارو کرده بودم و داشتم میرزاقاسمی درست میکردم همین که تموم شد، دستم خورد به ماهیتابه و کل میرزا قاسمی ریخت رو فرشم. منم که فرشم سفید بود  صداش رو در نیاوردم و قبل اینکه همه بیان فرش رو جمع کردم و به همسرم گفتم خسته شده بودم از فرشه و به نظرم این طوری قشنگ تر شده خونه :))

یعنی خود فلسطینی ها زمین هاشون رو دادن الان میخوان پس بگیرن یا اسراییل ب زور گرفته من تو همین موندم ...

قطعا به زور گرفتن 

مگر همین الان نوار غزه شاهد قلدری های این رژیم کثیف و جنایتکار نیست مگر این اعراد هم زمینی به اسراییلی ها فروخته بودن 

عملکرد چندین ساله اسراییل همین بوده دیگه فقط روش رو پوشونده بود الان مردم دنیا نسبت به این قضیه بیش از قبل هشیار شدن  تازه تاریخ این تسلط بیشتر از چیزی که فکر کنید و سالها بیشتر از اون عددی که اعلام میشه فلسطین توسط اسرائیل غصب شده شما همکاری بعضی فلسطینی های خائن رو هم اضافه کن باز چیزی از جنایتکار بودن و غاصب بودن اسراییل کم نمیکنه و عملکرد اسراییل توجیه یا تطهیر نمیشه

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
مربای گل محمدی دقت کتید حتما باید شب تا صبح بمونه تا اینجوری جا بیفته

😳😳😳 مگه چقدر مونده و سوخته که اینطوری شده؟

چیکار میکردی که متوجه نشدی خواهر؟

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...

شب عید همه جارو تمیز کردم برق افتاد عالی 

اومدم هفت سین چیدم 

تخم مرغ هفت سین از ظرف قل خورد و از میز افتاد پایین و 

گند زد به همه چیز 

منم صداشو در نیاوردم تا شب که همه خواب بودن رفتن پاک کردم.😐

سیف تو دیگه چرا اومدی نی نی سایت 🙃

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
تازه مبل خریده بودیم رنگ ابی اسمونی خودکار بنفش دستم بود،فک کردم سر خودکار بستست.. هیچی دیگه ،به ...

فک. کردم میخای تهش تبلیغ سیف رو کنی😆😂😂😂

آشوب درونش را نه کلمات می‌توانست بیان کند و نه فریادها ... 

عهههه چ جالب نمی‌دونستم سیف اینجا هم عضوه🤣🤣🤣ای جان جیگرتو🤣🤣🤣

من و تو شاید دنیامون یکی بود...شاید رویامون یکی بود...💖زندگیمون هرچقدرم زهرمار باشه بازم با تو قشنگه همسرم😁😍قربون اخمالوی خودم💖🌼 زندگی زیباست ای زیبا پسند/ساده اندیشان به زیبایی رسند/آنچنان زیباست این بی بازگشت/کز برایش میتوان از جان گذشت🫂🫀یه روزی یه کودک درون داشتم که الان خیلی وقته رفته ، الان بهم میگن بزرگ شدی ، بزرگ شدن همون دل شکستگیه؟!🖤/قصد دارم بودنم مفید باشه برای سایت کاربرسال۹۹هستم 🌼می‌خوام از هرچیزی هر تجربه ای دارم در اختیارتون بزارم 🌱/.با افتخار لر هستم🫀/کلی آموزش قنادی قراره بزارم براتون👌🏻🌼 دلبرمومشکی۲💕
2706