2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نیت کردم فاتحه ام خوندم یه حافظ میشه بگیری

گذشته: روزگار فقط برای شما سخت نیست پس از این وضع متعجب نباشین. کاری که میتونین انجام بدین قناعت و تحمله.

آینده: اگه پیمانی که با خودت بستی رو بشکنی و پیش قدم بشی به اون چیزی که میخوای میرسی. لجبازی راه خوبی برای حل مشکلات نیست.

بفرمایید 

سلام عزیزجان میشه لطفا برای نیت من (با میم ازدواج خواهم داشت؟) حستون رو بفرمایید  

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم  
دوست ندارع

عزیزم شما حس ششم نداری

اون سوال اولمم حدس زدنش سخت نبود.چون قبلش درمورد دانشگاه سوال کرده بودم خب معلومه شاغل نیستم

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
2706