2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین تو کتابهای درسی البته رفرنس خارجی میگن بارداری زیر۱۸سال به ضررمادره الان میدونی چی شده تو ایران ...

واسه ازدواج تا ۳۰ سالگی وقت هست شایدم بیشتر ولی نوجوانی و اینا که از بهترین لحظه ها هستن ، فرصت های شغلی ، درس خوندن اینا هیچوقت برنمیگردن 

نه این حاضر جوابی از گستاخیشه خیلی پررو و بی ادبع ما رفته بودیم شهرستان خونه خواهرشوهرم .بعد شب ...

خیلی ببخشید بیشتر نفهم پس. هر چی برا اولین بار ب زبونش میاد بدون مزه مزه کردن میگه

ببین چ بچه هایی ک از زیر دست این بیان بیرون و برن تو اجتماع  

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
عروس عموم سیزذه نامزد کرد چهارده عروسی الان سه تا بچه داره

بچه جایی?

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   اسمم رهاس یه علی دارم تو سن کم ازدواج کردم و الان خوشبختم.منو علی کنارهم کاملیم قشنگیم خوبیم .یه نمه تنبلم و تنها تو شهر دیگه زندگی میکنم کار علی ساعت کاریش طولانیه و درطول رز فقط چندساعت باهمیم.ی اراد  دارم که عشق منه بچه داداشمه ی خانواده پرجمعیت دارم ۵برادر و ۲خواهر ولی خانواده همسر بسی کم جمعیته دوبرادر و یک خواهر خب دیگه حس میکنم زیاد حرف میزنم عاشق کربلا و امام حسینم و اربعین امسال انشالله میخوایم بریم زیارت
خیلی ببخشید بیشتر نفهم پس. هر چی برا اولین بار ب زبونش میاد بدون مزه مزه کردن میگه ببین چ بچه هایی ...

من بیشتر دلم به زنداداشش میسوزه

ندیدمش تاحالا ولی نامزدن

اینا که چیزی نیست یه رفتارایی دیدم ازش بگم شاخ در میاری

تو تاپیکام هست به اسم رفتیم خرید عروسی  

وقت داشتی بخون بخند

خب حالا ک بجث تاپیک درباره ی همینه من میگم کسی ک همون کلاس ششم ازدواج کرده مثلا الان ۵ساله ۶ساله ازد ...

اصلا مسئله این نیست 

خدا همشونو خوشبخت کنه ولی خب به هرحال تو بقیه کشورا بیشترشون کلا ممنوعه ، با اینکار دارن رواج میدن این مدل ازدواج رو 

من به شما کاری ندارم ولی اکثرا خیلی ناپخته هستن

اصلا اسمش رو نمیشه گذاشت فقر فرهنگی ازدواج واقعا سن کلی نداره هر شخصی هر فرهنگی هر خانواده ای یه شرایطی دارند بعضی دخترا تو سن کم واقعا به بلوغ عقلی رسیدن ولی  بعضیا25سالشونه هنوز دنبال پاستیل خوردن و خرگوشی بستنه موهاشون و اداهایی که نشون  میدن هنوز بچه هان

اصلا اسمش رو نمیشه گذاشت فقر فرهنگی ازدواج واقعا سن کلی نداره هر شخصی هر فرهنگی هر خانواده ای یه شرا ...

چه ربطی داره؟ 

کل دنیا در اشتباهه ما خوبیم؟ 

چرا همه جا کودک همسری ممنوعه ؟ زیر ۱۸ سال حق ازدواج ندارن؟ حتی بعضی جاها زیر ۲۰ سال 

اونوقت اینجا بچه رو ۱۲ سالگی شوهر میدن 

عجیب اینجاس همین دخترایی که میگید کودکن دنبال دوس پسر و رل زدن بعضا بینشون روابط خطرناک هم دیده میشه ...

دوست پسر فرق میکنه 

ازدواج خیلی فرق داره با رل زدن ، ازدواج یه زندگیه 

عجیب اینجاس همین دخترایی که میگید کودکن دنبال دوس پسر و رل زدن بعضا بینشون روابط خطرناک هم دیده میشه ...

من خودمم دوست پسر دارم ولی دلیل نمیشه آماده ازدواج باشم ، من واقعا هیچی از یه زندگی نمیدونم 

پس هیچ ربطی ندارن به هم

2706