2777
2789
عنوان

ینی بخیه های زایمان طبیعی چقدر مزخرفه ها😑

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 45 پست
منم موقع بخیه خیلی بیشتر درد کشیدم درد زایمان برام قابل تحمل تر بود تا بخیه

افرین

بعد ماماهه همش میگفت تو موقع درد ها صدات در نیومد الان چته همش گریه میکنی اینا که چیزی نیست

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
ای وای پس ماما ها حواسشون کجا بوده

اونا فکرمیکردن من به این زودیا زایمان نمیکنم..من ۳ ۴ ساعت روی توپ بودم اصلا بلند میشدم دردم خیلی شدیدتر میشد..واسه همین زود فول شدم ولی اونا نفهمیدن..بعد دکترمم که اومد واسه بخیه گفت تقصیر اونا بوده باید تند تند معاینه میکردن..چون از اخرین باری که معاینه کردن بیشتر از ۳ ساعت گذشته بود

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اونا فکرمیکردن من به این زودیا زایمان نمیکنم..من ۳ ۴ ساعت روی توپ بودم اصلا بلند میشدم دردم خیلی شدی ...

وای وای چ خطر ناک

خداروشکر اتفاقی نیوفتاده براتون 

افرین بعد ماماهه همش میگفت تو موقع درد ها صدات در نیومد الان چته همش گریه میکنی اینا که چیزی نیست

دقیقا من سر دومی بخیه های اولی که گوشت اورده بودن دکتر با قیچی گوشت و برید دقیقا..اینقدر وحشتناک بود که وقتی تموم شد بردنم تو اتاق فقط شروع کردم به گریه کردن...واقعا خیلی سخت بود..حالا همه بهم میگن یه پسریم باید بیاری اصلا من دیگه نمیتونم زایمان کنم فکرکردن بهش وحشتناکه

2802
دقیقا من سر دومی بخیه های اولی که گوشت اورده بودن دکتر با قیچی گوشت و برید دقیقا..اینقدر وحشتناک بود ...

زایمان طبیعی شاید از نظر جسمی خوب باشه و راحت ولی زخمی که به روح و روان آدم میذاره قابل جبران نیست...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
دردم خیلی زیاد بود فقط ناله میکردم اروم...کلا من تحمل دردم بالاست خیلیم اهل جیغ و داد نیستم اصلا هیچ ...

پس زایمان دومیت باید میفهمیدی ک نزدیکه یه جیغی میزدی ک اونا دیگه حواسشون بهت میبود

دقیقا من سر دومی بخیه های اولی که گوشت اورده بودن دکتر با قیچی گوشت و برید دقیقا..اینقدر وحشتناک بود ...

احتمالا شما بخیه هات باز شده بوده بعد جوش خورده ک گوشت اضافه در اومده

پس زایمان دومیت باید میفهمیدی ک نزدیکه یه جیغی میزدی ک اونا دیگه حواسشون بهت میبود

برای زایمان دومم که کلا از ۷ سانت بالا سرم بودن تا زایمان کردم..ولی اتفاقایی که افتاد به خاطر زایمان اولم بود که تا اخر دیگه این مشکلات و دارم..من برای زایمان اولم تجربه نداشتم ولی اونا باید میومدن معاینه میکردن نه تو یه اتاق دیگه با همدگیه مشغول خوش و بش باشن..بیمارستانم نیمه خصوصی بود

اسی منم طبیعیم خییییلی میترسم چکارکنم خدااااایا😭😭

وای نترس دختر

خوندن این چیزا باعث نمیشه آروم شی، یا چیزی که قراره باهاش مواجه شی تغییر کنه. بیخودی نخون حرص نخور

شاید شما اصلا بخیه نخوردی، یا یه دونه خوردی

وای نترس دختر خوندن این چیزا باعث نمیشه آروم شی، یا چیزی که قراره باهاش مواجه شی تغییر کنه. بیخودی ...

نمیدونم.

یعنی میشه منم تاپیک بزنم زایمان کردم تموم شد😭😭😭😭

من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2801