2733
عنوان

میشه دعا کنید امسال برم مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 23 پست
انشالله که امسال آقادعوتت کنه رفتی منم دعاکن ۲۷ ساله نرفتم

ان شاءالله قسمت هردومون بشه همین امسال بریم💗

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله قسمتت بشه. منم نتونستم برم چندسالیه دعا کن ما هم بتونیم بریم  

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/
وای چرا انقد کم؟؟؟ حیفه ک    

نمیدونم چرا واقعا،خیلی کم میریم

به هرکی میگیم ما۳ساعت فاصله داریم ولی انقد دیر به دیر میایم میگه خوش به حالتوووون انقد نزدیکین 

دلم میخواد خانوادمو راضی کنم بریم مشهد زندگی کنم کلن

ولی فک نکنم بیان🥲

انشالله قسمتت بشه. منم نتونستم برم چندسالیه دعا کن ما هم بتونیم بریم  

ان شاءالله قسمت هممون بشه🙏🏻💗

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
چه گرون  من کرجم سالی یکبار میرم میتونی تنها بری حتما لازم نیست با خانواده بری و اینکه یک روز ...

نمیشه که یه خانوم خودش تنها بره از جنوب😂میدونی ما با قطار که بیایم فقط دو روز تو راهیم...هزینه خورد و خوراک واقعا ادم میخواد بعد از کلی بره مسافرت باید بتونه غذای خوب به خانوادش بده...اونم مثلا مسافرت ۷روزه...تازه این ۱۵تومن مال دو سال پیش بود الان نمیدونم چقدر بشه 

نمیشه که خواهر...ما برای یه روز دو روز نمیایم ک...حداقل کم کمش یه هفته...ادم یه هفته نمیتونه ک همش ا ...

حق دارین

من چون نزدیکیم میگیم میریم یه روز میایم

ولی شما راهتون دوره سخته

تو حرم که میری واقعا کسایی هستن که۲۱ساعتتتت۲۲ساعت راه اومدن،خیلی سخته راه دور

نمیدونم چرا واقعا،خیلی کم میریم به هرکی میگیم ما۳ساعت فاصله داریم ولی انقد دیر به دیر میایم میگه خو ...

من تهرانم ولم کنن اخر هر هفته با قطار میام

البته ما نسبت به قم اینحوری هستیم من پارسال رفتم و طلسم شکستم تنهایی

ولی مشهد ارومم میکنه ما اول اردیبهشت اونحا بودیم چن روزی امام رضا خیلی مهربونه اما حتی وقتی روبرو گنبد طلا بودمم دلم تنگ بود

نمیتونم حالمو بگم اصن

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
من تهرانم ولم کنن اخر هر هفته با قطار میام البته ما نسبت به قم اینحوری هستیم من پارسال رفتم و طلسم ...

الهی عزیزم،انشالله بتونین بیاین

اره حرم امام رضا اصن یه حال و هوای دیگه‌ای داره

من وارد حرم میشم یهو گریه میکنم نمیدونم چرا😂😑