2733
عنوان

از امام رضا گله دارم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 70 پست
قضاوت ممنوع عزیزم.  یه مومن واقعی از قضاوت دیگران لرزه به تنش میاد.  شما جوانی سعی کن ور ...

هعی استغفرالله

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
ب خدا منو دوس نداره

ناراحت نشی ولی این حست به خاطر این هست که هنوز عمق مهربونیشون رو درک نکردی لقب ایشون رئوفه یعنی مهربونن همه امامامون مهربونن ولی حتما ایشون یه جور دیگه عطوفت دارن که بهشون رئوف میگن از خیلی چیزها ما اطلاعی نداریم ولی اماممون میدونه و خبر داره مطمئنم داره برات میچینه که بری پیششون و کاملا مطمئنم از خودت بیشتر مشتاق دیدنت هست خیالت راحت برنامه ریزیش رو بسپار به صاحبخونه خودش هر موقع همه چی اوکی بود خبرت میکنه همه چی رو درست میکنه تا راحت و بدون مشکل بری دیدنش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا همینطوره  ما نه قصدشو داشتیم نه پولش  اینقدزی که شاید فقط پدر و مادرم اونم یک بار ...

امام رضا خیلی مهربونه خیلی بطلبه کسیو محاله ممکنه نه بیافته توش مث آهنربا میکشه میبره بی پولی و کار و مشغله هم نمیتونه جلودارش بشه 

بخدا یه دختری بود تو حرم دیدمش

عقد بود شب خواب دیده بود که اومده حرم امام رضا زیارت میگفت ۵ ساله نیومده بودم صبح که پاشده فقط به مامان باباش گفته من دارم میرم مشهد مستقیم بلیط گرفته اومده حرم بعد تازه زنگ زده به نامزدش که من اومدم مشهد 

فکر کن نه جا داشت نه کسی رو میشناخت شهر غریب بود با یه کوله پشتی اومده بود ازش خواستم بیاد خونه ما شمارمم دادم اگر مشکلی پیش اومد زنگ بزنه سنشم ۲۰ بود

➖⃟🪐✨️••‌○━─𝐒𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐂𝐚𝐧'𝐭 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐞 𝐖𝐢𝐭𝐡𝐨𝐮𝐭 𝐃𝐚𝐫𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 ──⇆
دو سال پیش رفتم با همسرم پیشش گفتم مراقب زندگیم باش می خواستم عروسی کنم یکی از اقوام فوت کرد شهادتش ...

حق داری ناراحت باشی اما شاید جدایی الانت به صلاحت بوده تا ازدواج نامناسب 

ناراحت نشی ولی این حست به خاطر این هست که هنوز عمق مهربونیشون رو درک نکردی لقب ایشون رئوفه یعنی مهرب ...

ممنونم ازت دورت بگردم

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
امیدت به خدا باشه و به اون توکل کن اگه از ته دل بفهمی خدا کیه به بنده خدا روی نمیاری اونم بنده ای که ...

به این هم توجه کن کع ما مسلمونیم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
بخدا یه دختری بود تو حرم دیدمش عقد بود شب خواب دیده بود که اومده حرم امام رضا زیارت میگفت ۵ ساله نی ...

🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

من حاجت خاصی ندارم به جز عاقبت بخیری عزیزم دلم ززیارت میخواست 

کدوم شهری؟ رفتی زیارت های دیگه که نزدیکته دلت کمی اروم بگیره؟ شاید کسایی که سال 1400 بودن و الان میخوان برن زیارت التماس دعاهای بیشتری دارن

ان شا.. عاقبت بخیر شی و زیارت قسمتت عزیزم 

خودم آدم مذهبی نیستم ک بگی چادر و اینا نمازمم متاسفانه کامل نمیخونم سنمم زیاد نیست کلا ۱۹ سالمه

ولی پارسال قرار بود برم کربلا پاسپورتم گیر کرد یه آدمایی که فامیل نزدیکمم بودن گفتن بهم که تو دلت پاک نیست برا همین کارت درست نمیشه خدا میدونه که چقدر دلم شکست حرم که رفتم گفتم دیدی جدت نزاشت برم؟گفتم من دیگه کربلا رم نمیخام ولی یادم میمونه همین و گفتم و اومدم بیرون رفتم خونه به مامانم اینا گفتم بدون من برین من نمیام دیگه 

ببین به دو ساعت نکشیده بود مامانم اینا رفته بودن اداره پست با مسئولش رفتن ماشینی که داشته می‌برده پاسپورتا رو برسونه متوقف کردن از بین ۳۴ تا کیسه که پر پاسپورت بوده تو ۳۰ دقیقه پاسپورت منو پیدا کردن زنگ زدن لباس بپوش بریم...

بعدم که رفتم اونا نذر کردم که درست کنه هر سال برم ۷۲ تا کش مو دخترانه به نیت حضرت رقیه ببرم تو مسجد حنانه 

➖⃟🪐✨️••‌○━─𝐒𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐂𝐚𝐧'𝐭 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐞 𝐖𝐢𝐭𝐡𝐨𝐮𝐭 𝐃𝐚𝐫𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 ──⇆
کدوم شهری؟ رفتی زیارت های دیگه که نزدیکته دلت کمی اروم بگیره؟ شاید کسایی که سال 1400 بودن و الان میخ ...

خیلیییی دورمممم نه والله نرفتم

ممنونم خیلی کامنت های خوبی گرفتم خدایا ببخش منو ک گله کردم و قضاوت کردم

خودم آدم مذهبی نیستم ک بگی چادر و اینا نمازمم متاسفانه کامل نمیخونم سنمم زیاد نیست کلا ۱۹ سالمه ولی ...

وایییی دورت بگردم قشنگم🥺🥺🥺🥺الهی ب حق علی حاجت روا بشی و چه نذر قشنگیم کردی

2706