2733
عنوان

میخام برای شوهرم بنویسم دیگه دوستت ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 72 پست

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چرا بعضی آدما تفکر اینچنی دارن ،خب زن و فرزند خوب خدا داده پس دیگه چ مرگته ،تمام کیف و لذتو با همونا ببر دیگه مگه زن تو خیابون چی داره ک اون نداره

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چرا بعضی آدما تفکر اینچنی دارن ،خب زن و فرزند خوب خدا داده پس دیگه چ مرگ ...

یعنیرشما حدست اینه که با کسی باشه 

پول که نداره یعنی مشکل مالی زیادداریم 

راستی ساعت پنج ونیم رفته پایین که بره سرکار ماشین استارت میزد روشن نمیشد تالان پایین 

نیم ساعت پیش زنگ زد در باز کن باز کردم 

اما اصلا نپرسبدم زنگ نزدم چرا نرفتی مگه چیشده آخه همیشه میپرسبدم 

از آدمهایی که فکرشو نمی‌کردم رودست خوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته گفتم شاید ندیدید بعداً معذب بشی والا من خوشحال میشم ب هموطنم کمکی کرده باشم

دیشب که اون حرف رو‌ زد که گفت خواهرای منم ناراحت کردی تاحالا 

خیلی دلم شکست 

بااینکه دیده بود بارها رفتارشونو 

اما همیشه می‌گفت تقصیر تویه 

تو‌زود ناراحت میشی  بااینکه رفتار و کلام خونوادش رو حتی مادرم هم تایید نمیکنه  

دیشب که گفت گفتم پس تو زنتو به ارزن هم حساب نمیکنی گفتم خوبه دیدی بارها اما من فراموش میکردم بخاطر تو 

منو باش با تو درددل میکردم مثلا 

میگی می‌فهمه خودش رفتارم چرا سرد باهاش 

یعنیرشما حدست اینه که با کسی باشه  پول که نداره یعنی مشکل مالی زیادداریم  راستی ساعت پنج ...

نگفتم با کسیه،گفتم اگه فک میکنید با کسی باشه باید پول خرج کنه یا بشه تاکسی مرسیش 

از همین امروز شروع کن کم محلی ،ولی جایی برای گله کردنش نزار،همه وظایفت رو درحد معمول انجام بده نکن ن زیادی 

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
دیشب که اون حرف رو‌ زد که گفت خواهرای منم ناراحت کردی تاحالا  خیلی دلم شکست  بااینکه دید ...

جمله اخرتون متوجه نشدم 

والا یه نگاهی ب تاپیکات انداختم.

دیدم خیلی زن ساده ای هستی و احتمال خییییلی زیاد بی‌اعتماد بنفس.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
جمله اخرتون متوجه نشدم 

نوشته بودم که دیشب که جریان برادرم رو به شوهرم گفتم چون فهمیده بود 

تو ماشین که میگفتم فکر کردم می‌شنوه حق میده بهم 

اما یکهو گفت خواهرای منم تو ناراحت می‌کنی همیشه 

دلم شکست آخه خودش میدید که اونا چجوری برخورد میکنن بهش میگفتم که بخاطر تو گذشت میکنم چیزی نمیگم که احترام ها شکسته نشن 

اما فراموش کرده بود و درنهایت دیشب بااین حرفش فهمیدم حق به اونا می‌داده همیشه 

و همینطور دیگران که زن برادرمن میشه 

سخته بفهمی شوهرت هیچ هواتو نداره 

اون از داداشم که اینجور داغ می‌کنه برای زنش 

این از شوهرما 

حسرت به دلم موند که حمایت کنه 

دلم واقعا سرد شد  چسبیدم به درسم  

نگفتم با کسیه،گفتم اگه فک میکنید با کسی باشه باید پول خرج کنه یا بشه تاکسی مرسیش  از همین امرو ...

میگی وظایف انجام بدم و هیچ توجهی نکنم وقتی چایی نداریم تو خونه 

می‌ره شب ساندویچ میخوره شام هست 

چجوری ببرم چایی براش که از صبح پایین درگیر ماشین بود تا یازده ظهر 

هیچ مدل توجه و کنجکاوی از طرف اون نمیبینم 

که دلم خوش باشه براش مهمم 

بگم منم کسی رو دارم 

حتی نمیپرسه چرا ناراحتی چیشده 

کی ناراحتت کرده 

یعنی مسلما الآنم شروع کنم بی محلی و کم حرفی و تو‌خوپ بودن نمیپرسه 

والا یه نگاهی ب تاپیکات انداختم. دیدم خیلی زن ساده ای هستی و احتمال خییییلی زیاد بی‌اعتماد بنفس.

اره ساده ام 

و ازاین محبت های زیادم که فک میکردم همه مثل خودمن ناراحتم 

حس میکنم‌از آدمایی هستی که اخلاقشون رومخه 

وزود همه چیو بزرگ‌میکنی 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
نگفتم با کسیه،گفتم اگه فک میکنید با کسی باشه باید پول خرج کنه یا بشه تاکسی مرسیش  از همین امرو ...

میاد خونه اینقدر بچمونو بوس می‌کنه قربون صدقه می‌ره من آرایش میکنم لباس زیبا میپوشم اصلا هیچی نمیگه هیچ کاری بوسی نمیکنه تعریف نمیکنه همش میگه خستم 

بارها گفتم من زنتم زن فقط از شوهر توقع محبت داره نه مردهای کوچه خیابون اصلا نمی‌فهمه 

خسته شدم واقعا 

پیام میدم اصلا جواب نمی‌ده مثلا میگم چی بخر کی میای 

اون کار رو چیکار کردی 

یا هر پیام دیگه اصلا جواب نمی‌ده 

زنگ فقط منم که میزنم 

حس میکنم از مجبوری بامنه

حس میکنم‌از آدمایی هستی که اخلاقشون رومخه  وزود همه چیو بزرگ‌میکنی

کی فهمیدی به این نتیجه رسیدی 

زن برادرم بار اولش نیس که اینکارمیکنه  

یکبار تو‌سفر بودیم بخاطر شوخی ها چنان باد کرده بود که برگرده شهرشون 

با همه باد داشت  

اتفاقا اون بزرگ می‌کنه باید بفهمه که مرد رو پر کنی یا بری بگی اون به روی طرف میاره و اوضاع بدتر میشه 

کی فهمیدی به این نتیجه رسیدی  زن برادرم بار اولش نیس که اینکارمیکنه   یکبار تو‌سفر بودیم ...

شوهرتو نباید بکشی وسط  بحث خانوادگی 

از اون طرف اخلاق زن داداشت به شماچه هواست به زندگی خودت باشه 

تو بعضی بحثا ما مقصریم ن بقیه 

چی میشه که شوهر آدم از غریبه دفاع میکنه؟؟

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
شوهرتو نباید بکشی وسط  بحث خانوادگی  از اون طرف اخلاق زن داداشت به شماچه هواست به زندگی خ ...

شوهرمن خبر نداشت 

ما رسیدیم خونه مادرم 

دختره تو پله ها هی اسم منو می‌آورد می‌رفت بحساب قهر کرده بود 

بعد داداشم پیام میداد شوهرم 

هرچی گفتم چی نوشته نشون نداد 

فهمیدم پشتم خالی کرده 

اون از همه غیر من دفاع می‌کنه 

خونوادش جلو چشمش بد میکنن تیکه میندازن میگه تو 

زن برادرم  چندبار رفته پشت سرم به برادرم چیزی گفته که بین ما خراب شده من هی گذشت کردم  اما این بار دیگه خسته شده بودم 

فکر کن رفته بوده به داداشم گفته خواهرت کم محلی کرده بمن 

درحالیکه من سرم پایین بود آرایش میکردم بعدم یکم دلخور بودم که بد جواب داده بود همینو فورا گفته بود که داداشم اومد تو اتاق توپش در بود که چرا به زن من بی محلی کردی 

شوهرمن خبر نداشت  ما رسیدیم خونه مادرم  دختره تو پله ها هی اسم منو می‌آورد می‌رفت بحساب ...

جوابشو نمیدادی 

ولی هیچ وقت گله نکن سکوت بهترین جوابه

2706