2733
عنوان

شوهری ک اصلا نمیاد سمتم دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4222 بازدید | 65 پست
نمیاد اسکل میگ پولمو حروم مشاور کنم .خیلی کم اوردم ب ته خط رسیدم ن پای موندن دارم ن رفتن ن میتونم خو ...

اینجوری که زندگی نمیشه ، خودتو جم و جور کن ببین با خودش چند چنده ' 

وقتی سرده و از خداشه ..... از خداشه من نصف ماهو پریود باشم نصفشم قهر باشم تا غر نزنم و حرف نزنم باها ...

همین غر زدن باعث میشه ازت سرد بشه و نخاد

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زن ها تشنه محبتن اگه محبت نبینن پژمرده میشن و در نهایت نابود. متاسفانه الان خیلی از مرد ها سرد شدن و دنبال ایراد گرفتن های الکی هستن زندگی با همچین مردهایی واقعا سخته. کاش با کسی ازدواج میکردی اختلاف سنی کمتری داشت اختلاف سنی زیاد اصلا خوب نیست. 

ج ق بزنید و مستقل باشید

واقعا که این‌چه توصیه ایه؟؟؟

چارش گناهه؟

هیچم نیاز رفع نمیشه هزار تا درد و مرض جسمس و روحی میاد سراغش

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم