2733
عنوان

همسرم شیشه مصرف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 36 پست
قطعااا میدن اگ پدر شرایط سرپرستی نداشته نباشه پسرت چن سالشه؟

28 ماهه

پروردگارا خودرا تقدیم تو میدارم..با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی..آمین🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

28 ماهه

تا هفت سالگی سرپرستیش با خودته نگران نباش

بعدش فکر کنم خودش تصمیم میگیره تودادگاه ک با پدر زندگی کنه یا مادر

اما نگران نباش ببینن پدررش وضعیتش اینه بچتو میدن به خودت

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

متاسفم بابت شرایط سختی که درش هستی

ولی میخواستم بهت بگم بچه ایکه دعواهای پدر و مادرش رو ببینه اسیبش بیشتر از بچه طلاقه 

بنظر من بهش فکر که اگه طلاق بگیری آینده بچه ات چطوریه و اگه نگیری چطوریه

تازه آدمی که شیشه میکشه توهم  میزنه 

پس هم جون خودت در خطره هم بچه ات 

میتونی جدا شی و با معتاد بودنش دادگاه بچه رو قطعا به تو میده 

و میتونی بری جایی که ادرسشو نداشته باشه 

خداروشکر شاغل هم هستی 

امیدوارم تصمیم درست رو بگیری 

28 ماهه

خسته شدم..خونمون بزرگه تو اتاق خوابه درو قفل میکنم..دیر وقت میاد خونه و مدام تا تراس خونه میمونه..آدم بدی نیس..دست و دلباز و مهربونه..ولی مواد خرابش کرده..تا خود صبح بیداره..

متاسفم بابت شرایط سختی که درش هستی ولی میخواستم بهت بگم بچه ایکه دعواهای پدر و مادرش رو ببینه اسیبش ...

با چندین نفر مشورت کردم..بیشترین میگن برو دنبالش..دعوا نمیکنم با شوهرم..چون کلاسهای خودشناسی میرم و رو پذیرشم کار میکنم..ولی خودمم متوجه شدم که الان برم بهتر از چند وقت دیگس...پول پیش خونه به اسممه..اثاث هم مال خودمه..