2733
عنوان

بچه ها اگ خدا بهم دختر نده چی

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 56 پست

برو خداروشکر کن توانایی بچه دارشدن داری دخترو پسرنداره فقط صالح و سالم باشه.. منی که تو حسرت یه دونه بچه ام یا حتی توهمش چندساله منوکشته و دخالت دیگران داره زندگیمو خراب میکنه چی باید بگم....😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔دعام کن..

پسرهم شد شده دیگه شکر کن.منم دومی پسر شد.اعصابم ساییده شده با شیطنت هاشون اما قربونشون برم از اینور دعوا کنی دو دقیقه بعد میان بغل میکنن.حالا دختر باید مدام ناز خانمو بخری هوو انگار اوردی

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای دلت دختر میخواد ؟🥺 اخه دختر نباشه ادم خیلی تنهاس انگار  اینجوری نیس ؟

خیلیییییی دلم دختر میخواد 😭

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
پسرهم شد شده دیگه شکر کن.منم دومی پسر شد.اعصابم ساییده شده با شیطنت هاشون اما قربونشون برم از اینور ...

خیلی بده چرا همه فکر میکنن دختر هوو 

حتما اگه یروزی هم دختر دار شدین مثل هووو باهاش رفتار میکنین اخه این چ حرفیه گلم

پسرهم شد شده دیگه شکر کن.منم دومی پسر شد.اعصابم ساییده شده با شیطنت هاشون اما قربونشون برم از اینور ...

واقعا 

پسر۳ ساله من امروز از دوچرخه افتاده هی میگه مامانی ببشید افتیدم 😂😂

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
منی که در حسرت پسرم چی و آن تی گفته ۸۰درصد دختره

وای دختر ک خیلی شبرینه

موهای بلندش و شونه کن ،شیرین زبونی کنه برات

تازه بزرگم میشه میشه همدم و مونس مادر 

ایشالا نی نیت سالم بدنیا بیاد و کلی باهاش کیف کنی😍

برو خداروشکر کن توانایی بچه دارشدن داری دخترو پسرنداره فقط صالح و سالم باشه.. منی که تو حسرت یه دونه ...

عزیزدلم 

ایشالا خیلی زود خدا ب نی نی مث ماه بهت میده 

فقط استرس و ناراحتی و بزار کنار و بیخیال باش 

قول میدم زودی مامان شی🤍

😂😂😂

خدا حفظشون کنه

من دوس دارم شوهرم محبت کنه به دخترم ، اصلا هوو نمیبینمش واقعا 

اینکه هنوز ندارمم بی تاثیر نیست😂🤍

2706