2777
2789
عنوان

اقدام به بارداری

347 بازدید | 29 پست

می بخشیدمن دی ماه بخاطر اپاندیسیت سونوکه شدم تازه متوجه شدم که تخمدان هام علایم پلی کیستیک نشون دادن فولیکول های ریز متعددساب کپسولرباافزایش اکوژنسیته استروما بود بااینکه پریودی کاملا منظم داشتم ،دکتر ازمایش نوشت کل ازمایشام خوب بود و فقط دوماه اینوفولیک خوردم و اقدام کردم نشد ،این ماه فقط اصلاح سبک کردم  و ۵ کیلو لاغرکردم و فقط یه بار اقدام کردم اونم روز تخمک گذاری الان فردا صبح دومین روز میشه که از پریودیم گذشته صبح بیبی چک بزنم ؟شکم درد میاد میره عین پریودی  و سمت راست تخمدانم  مثل نبض میزنه و سینه هام متوم ک حساس شدن یعنی احتمال بارداری هست؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

انشاالله باردار باشی

امضام رو بخون

شمارو به امام حسین قسمتون میدم رد نشین.اجی ها میشه دعا کنین نی نی مو سالم بغلش بگیرم.به خدا خیلی میترسم تاپیک هامو ببینین توروخدا یه صلوات بفرستین برا سلامتیش(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)هرکس دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم.
2802

اره خیلی زیاد

حتی من دوتا بارداری هامم روز موعدم بی بی زدم مثبت بود با همه علایمهایی که گفتی

از الان تبریک میگم 

فردا خبرشو ازت میگیرم

قدر داشته هامون رو بدونیم چراکه خیلی زود دیر میشه
اره خیلی زیاد حتی من دوتا بارداری هامم روز موعدم بی بی زدم مثبت بود با همه علایمهایی که گفتی از ال ...

خداکنه یعنی انقد ناامیدم هرلحظه میترسم پریود بشم ،بی بی چک زدم تا ۱۰ دقیقه صبر کنم ؟

الانم بی بی بزنی نشون میده 

از منفی شدن میترسم همم میگم شاید تاصبح پریود شدم دردام جوری میان و میرن اصلا استرس دارم.و اینکه صبح غلظت ادرار بیشتر میشه میخوام ببینم منفی هم شد خوشرنگ باشه🤣 ازبس که ناامیدم

خداکنه یعنی انقد ناامیدم هرلحظه میترسم پریود بشم ،بی بی چک زدم تا ۱۰ دقیقه صبر کنم ؟

نه خیلی زودتر جواب میده حدودا دو دیقه

اگه هر دو خط پررنگ شدن مثبتِ

از منفی شدن میترسم همم میگم شاید تاصبح پریود شدم دردام جوری میان و میرن اصلا استرس دارم.و اینکه صبح ...

اره صبح با اولین ادرارت انجام بده

هر چند هرموقع از روز انجام بدی اگه باردار باشی نشون میده

ولی صبح غلیظتره

2801