2733
عنوان

داداشمو بخاطر موهاش مسخره میکنن ، قلبم میشکنه ، عصبی میشمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 25921 بازدید | 144 پست
۴ سال

آهان پس همون خوب کاری کردی نزدی😅کوچیکه هنو

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دخترم پشت لب ش مو داره یعنی مشخصه  خیلی دلم میگیره وقتی بره مدرسه کسی بهش چیزی نگه

😅دخترم چهارم هست سیبیل داره 

همکلاسیاش سوژه ش کردن 

اونم باهاشون میخنده چون از قبل بهش اعتماد بنفس دادم 

که اگه روزی کسی خواست بخاطر ظاهرت مسخرت کنه باهاش بخند وبسوزونش 

خداروشکر دخترم خیلی عاقله 💗😃

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   
من دیوونه این رنگم  ارثیه؟

نمیدونم فقط داداش کوچیکم این رنگه😍 ایشالا که دخترم موهاش به دایش میره 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
از همینا می ترسم

منم دخترم کلاس دومه 

ساق پاهاش مو داره 

خیلی ناراحته همش میگه خجالت میکشم اصلا شلوارک پاش نمیکنه 

خیلی هیکل قشنگی داره از الان هرچی میپوشه بهش میاد 

ولی این یه مورد بدجور رو اعصابشه 

قوربونش برم که از الان قرتی شده و میگه یک بزرگ شدم میرم لیزر

بعضیا از حسادت میگن موهای من خرمایی عسلی روشنه ولی ابروهام مشکی یکی کلش سیاه بود میگفت حیفه موهات ان ...

واقعا ازشون متنفرممم ، چطور دلشون میاد اینطوری میگن ؟ 

وای زنه خیلی بیشعور بوددد باید بیشتر میگفتم

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️
ده سالشه  مرسی ازت عزیزم ، خیلی بهش میگمم  رنگ مو واسش ضرر داره خب🥲

عزیییزمممم ناااااازی 😍😍😍

ده سالشه

ماشالا بهش 

اتفاقا رنگ موهاش خیییلی نازه 

دخترعموی من موهاش نارنجی بود وقتی ب. دنیا اومد

الان زرد طلایی شده انقد خوشگله 

انگار ۱۰۰ ساله رنگ کرده موهاشو 

بعضیا خدا دادی زیبا هستن 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
من خیلی دوس دارم کاش موهای من اینجوری بود اینایی که خدا دادی سفیدن هم خوشکلن

خیلیی من عاشقشونم😍

خوبه که.تو فامیل شوهرمم موی قرمز نارنجی زیاده .والا من که خوشم میاد و خودشونم حال میکنن با موهاشون.د ...

ده سالشه 🥲خیلی حساسش کردن 

داداش منم موهاش نارنجیه

بچه تر که بود خیلی دوست نداشت موهاشو الان ۳۰ سالشه باهاش اوکیه حتی ریش بلند هم میزاره بهش میاد

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
کلاه چرا باید یاد بگیره جواب پروهارو بدعه که دهنشون پر خون شه نه که خودش همش قایم کنه اعتماد به نفسش ...

من همیشه بهش میگم اینا حسودن و بیشعورن و.. جوابشونو محکم بده 

ولی تا حرف موهاش میشه سکوت میکنه ، متوجه میشم که تا حرف موهاش میشه اعتماد بنفسش پایین میاد 

2706