2777
2789
عنوان

دعای توسل ❤️❤️✨

226 بازدید | 51 پست

عزیزان اسم یا نیت بگید به یادتون باشم❤️❤️

ان شاالله حاجت روا بشین ❤️❤️

ان شاالله که هرکس این تاپیک رو میبینن حاجت روا بشه❤️🤲

@نون_بربریییی    

@sbmimi    

@گمشده8804    

به یادتونم❤️

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

@زهراگله   ❤️

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚
2802

ب عشقم برسم

فاطمه خوشبخت شدنش 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس  امام حسین تورو ب رقیه ات تا محرم حاجتمو بده دارم جون میدم😭😭😭دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اون روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓.امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت.خدایا توروخدا

@nazroz20   ♥️

ممنونم عزیزه دلم الهی هر چ زودتر کنار عشقت خوشبخت بشی ..برای حاجت روایی خودت عزیران شرکت کننده آیت الکرسی می خونم ..لطفا با دل پاکت برای حاجت خواهرای عزیزم هم دعا کن

@نون_بربریییی    

@درمسیرخدا    

@mlita91    

@زهراگله    

@قشنگی_شبهای_کویر    

الهی همگی حاجت روا بشین حاجت منم دعا کنین 

🌻اگه چشای خوشگلت ب امضام افتاد میشه  لطفا برای سلامتی و ظهور هر چ سریعتر آقا صاحب الزمان و سلامتی عزیزام و خوشبختیم و آرامش همیشگی تو زندگیم یه حمد و  صلوات بفرستی؟؟..خدا الهی بحق اباعبدالحسین هر نیت و حاجتی داری بهت بده ..اگه خوندی بگو  تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

@آرزوهام3♥️

ممنونم لطف کردی❤️❤️❤️

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off|شکر گذاری کنید بابت نعمت هایی که در حال حاضر دارید ♥️🌙♥️🥰خداروشکر میکنم که زندگیم بهتر شده افسردگیم درمان شده😍 خدایا ممنونم  که خانواده ام درکم میکنن مرسی بابت همه چی زندگیم چقدر قشنگه با وجودت⭐🌙خدانگهدار همگی مواظب خودتون باشید🥰
2801