2733
عنوان

خوشم نمیاد کسی ماشینمون رو قرض بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 50 پست
منم واقعا دوست ندارم ماشینمو به کسی بدم مثلا برم مسافرت بدون ماشین یه هفته میان ماشینمونو میبرن و&nb ...

منم واقعا متنفرم میبینی بابام ماشین دوستاشم زیاد قرض میگیره

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

حالا خوبه شما ماشین دارین و خوشتون نمیاد بدین دست کسی، ما که هنوز ماشین نگرفتیم فکر می کنم اگر ماشین داشته باشم و کسی بخواد من نمی توانم تحمل کنم ، شوهرم هم در این موارد دست ودلبازه

امروز مادر را به خاک سپردیم، حالا دیگر به طور کامل بی‌دفاع شده‌ام.هیچ‌کس مرا در دنیا چنان دوست نخواهد داشت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم دوست ندارم ماشین به کسی قرض بدم هر چند الان سه هفته ست ماشینم و فروختم ولی واقعا بیزارم از ماشین دادن بعد ببرن بزنن یه جا پول نمیدن که درستش کنیم شکایتم که نمیتونیم بکنیم چون خونواده ست آدم خودش باید شعورش برسه من قبلا انقدر قرض دادم ولی خورده تو سرم واقعا دوست ندارم قرض بدم اگرم ازم درخواست کنن انقذر بهونه میارم میارم تا دیگه درخواست نکنه 

درخواست دوستی رد میکنم 
عزیزم😐پدرت فرق داره اون همه نیس😐 چقدر راحب پدرانون اینجوری حرف میزنید😐 اسی منظورم فقط تو نیستی

بابام چندبار از شوهرم از خودم قرض گرفته نداده خب منم خجالت میکشم پیش شوهرم  اینم درحالیه که ما هنوز خونه نداریم وضع مالی انچنان توپیم نداریم اگه داشتیم حالا یه چیزی

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
بابام چندبار از شوهرم از خودم قرض گرفته نداده خب منم خجالت میکشم پیش شوهرم  اینم درحالیه که ما ...

ینی نمیده بابد بزور یگیرید،

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
منم دوست ندارم ماشین به کسی قرض بدم هر چند الان سه هفته ست ماشینم و فروختم ولی واقعا بیزارم از ماشین ...

اخه من میگم خودت داری با ماشین خودت برو دیگه 

منم اصلا دوس ندارم ماشین به کسی قرض بدم

خب ندید بهش 

نمیشه بابامه چجوری بگم نه

خوش به حالت ، اگه شوهر من به خانوادم یه چیزیو قرض بده یا پولشونو حساب کنه باعث افتخار منه 😊

ولی برعکس ، شوهر من حتی اولین بار هم که خانوادگی باهامون اومد بیرون دو تایی رفتیم کافی شاپ و اون حتی به روی خودشم نیورد باید پول بستنی هردومونو حساب کنه 

منم چون تازه باهاش آشنا شده بودم چیزی بهش نگفتم و آخرش بچه فامیلمونو فرستادم از بابام کارت بگیره و پول بستنی مونو با کارت بابام حساب کردیم ... تازه دفعه بعدش هم باهاش رفتم همونجا گفتم بیا بستنی بخوریم گفت از بابات کارت بگیر پول بستنی رو حساب کنه 😐 

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...
خوب وقتی شوهرت چیزی نمیگه و ناراحت تو هم بیخیال شو 

خب اون رو پدرومادر حساسه ولی مامانوبابای من سو استفاده میکنن در هرمورد 

حامله شدم دوماه استراحت مطلق بودم غذامو از خونه ی مادرشوهر میاوردم 

مامانم یه روز اومد سر بزنه شام موندن دوتومن فقط پول غذای بیرون دادیم 

عزیزم😐پدرت فرق داره اون همه نیس😐 چقدر راحب پدرانون اینجوری حرف میزنید😐 اسی منظورم فقط تو نیستی

بحث پدر و غیر پدر نیست بحث سواستفاده ست شما خونواده سواستفاده گر نداشتی نمیتونی درک کنی من درک میکنم اسی و چی میگه چون خودم کشیدم بعد ببین همین پدر ملک شو دو برابر میخواست بفروشه به دخترش 

درخواست دوستی رد میکنم 

نمیدونم چرا دنیا اینجوریه

یا زن ب هست یا شوهر

یا خانواده شوهر بد هست یا خانواده زن.. گاهی هم هر دو.. خیلی کم پیش میاد هم زن و شوهر خوب باشن هم خانواده هاشون.. اونا دیگه از بنده های مومن خدا هستن که همه چیزو رعایت میکنن و دلیل ناراحتی و غم همدیگه نمیشن..

2706