2777
2789

امروز داشتم فکر میکردم هرجا رفتم سرکار صاحب شرکت زن و بچه هاشم اورده حتی اگه کارایی نداشته باشن فقط میان واسه دستور دادن و نظارت الکی

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

کل این دنیا براساس ناعدالتیه و تمام

یه بنده خدایی میگفت دیدی قلب بعضیا از جنس سنگ میمونه ؟                                                      گفتم یعنی خیلی بیرحمن؟                                                                                                       گفت نه یعنی وقتی یکی و دوست داشته باشن اسم اون شخص تا ابد تو قلبشون حک میشه و هیچ وقت پاک نمیشه ...
2802

همه جا هست دیگه ...میارن بچه و زنو بچشونو 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

شما هم رفتید سرکار همینطور بوده؟؟؟

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....
کل این دنیا براساس ناعدالتیه و تمام

دقیقا

اره دقیقا ی جا کار میکردم

ی شرکت تولیدی کوچیک بود 

همه با هم خونواده بودن،بعد ی مدت کار کم شد 

من و ی خانوم دیگه رو ک غریبه بودیم اخراج کردن 

درصورتیکه من از خواهرزن اون طرف خیلی بهتر کار میکردم

💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
اره دقیقا ی جا کار میکردم ی شرکت تولیدی کوچیک بود  همه با هم خونواده بودن،بعد ی مدت کار کم شد ...

دیگه ببخشید طرف اختیار تولیدی خودشم نداره... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
شما حتمن از همونایی هستی ک  پارتی بازی میشه براتون

نه هیچ پارتی بازی برام انجام نشده و سر هیچ کاری نیستم به لطف نداشتن به قول شما پارتی... اما نمی‌ذارم باعث بشه منطق و انصافم رو بذارم کنار... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
2801