2733
عنوان

اگه مادر بودین و میخواستین برا پسرتون زن بگیرین 👀

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشگل باشه

مذهبی نباشه 

به خودش برسه

خوشحال باشه آدم شادی باشه

خوش اخلاق باشه

مادرشوهرش دوست داشته باشه

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
بابای پولدار داشته باشه😅

🤣🤣🤣🤣🤣  

@زندگیمfatemeh    eh‍  ایشون به نکته ی کلفت تری اشاره کردن👆👆😁😁

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
اول از همه کسی باشه که خانواده ی معتبر داشته باشه...مادر خانواده زن اصیل باشه همچنین پدر...خیلی مهمه ...

اگر از همه نظر دختر خوبی باشه ولی فرزند طلاق باشه چی؟ 

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

وای میستم تا خودش یکیو انتخاب کنه

چون از روی اجبار جواب سلامتو میدم دلیل نمیشه ازت خوشم اومده باشه!  *** اگه از این:"🥰😍😘☺️😊🙂🤗😇😉" استیکرا برات استفاده کردم ینی دارم بهت فحش میدم، اگ توهم استفاده کردی فک میکنم ک داری بهم فحش میدی🥰 ***  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>>   

هم تحصیلات داشته باشه هم هنر تو جامعه حضور داشته باشه 

پدر و مادر حامی که به بچشون اهمیت بدن 

خودش تو پوشش و رفتارش و روابطش خط قرمز داشته باشه ادم بسته ای نباشه 

از سلیطه ها هم خوشم نمیاد 

از این شوهر دوستا هم نباشه به ۱۷ نرسیده دنبال دوس پسر و شوهرن 

به هر کسی اعتماد نکنه ...

اهل رفیق بازی زیاد نباشه در حد اعتدال و دوستاشو خونش نیاره قاطی زندگیش نکنه چون اشتباهه 

به همسرش اهمیت بده ،به خودش برسه ولی در کنارش برای اهدافشون قناعت کنه

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

خودش باید دست به کار شه 

من در جایگاه اون دخترم

اگر مامانش منو انتخاب کنه قطعا این خواستگار رد میکنم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️خیلی دیدم تو سایت میگن خدا وجود نداره چون علم نتونسته وجود خدا رو ثابت کنه!! براشون دلیل آوردم که هیچ کسی جز خدا نمیتونه از یه اسپرم و تخمک به انسان بالغ خلق کنه( لَمْ نَخْلُقْكُمْ مِنْ ماءٍ مَهِينٍ‌ • فَجَعَلْناهُ فِي قَرارٍ مَكِينٍ‌ • إِلى‌ قَدَرٍ مَعْلُومٍ‌ • فَقَدَرْنا فَنِعْمَ الْقادِرُونَ؛آیا شما را از آبی پست و ناچیز نیافریدیم، سپس آن را در قرارگاهی محفوظ و آماده قرار دادیم، تا مدتی معین؟! ما قدرت بر این کار داشتیم، پس ما قدرتمند خوبی هستیم (و امر معاد برای ما آسان است) سوره مبارکه مرسلات ۲۰_۲۳) میگن این دلیل وجود خدا نیست ! همه چیز در جهان دلیل علمی داره ! خب حالا سوال من اینه که سر منشا تمامی دلایل علمی موجود در جهان چیه ؟! بالاخره دلایل علمی خودشون به وجود نیومدن که !!! ❤️ به همین زودی با تاپیک نذر ظهور میام پیشتون❤️ حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج  🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .

وای فقط کامنتا😂

حالا خود پسرا نه نجیبن نه آفتاب مهتاب ندیده نه خوش اخلاق 😂

سو تفاهم نشه همه رو نمیگم ولی توقعات مادر شوهرا با توجه به ویژگی های پسرشون اکثرا غیر منطقیه

پسرم فعلا دوسالشه 😂😂

ولی بخوام براش زن بگیرم ایمان و ادب خیلی برام مهمه خط قرمزه

بقیه چیزا رو سعی میکنم راهنما و مشاور باشم برای پسرم که کسیو انتخاب کنه که روحیاتش بهش بخوره اخلاقی شخصیتی اقتصادی

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

من از ادمای دوسرطیف فراریم 

مذهبی متعصب ابدا

لخت بشو الکلی سیگاری  اصلا 

ادمای متعادل نرمال دوست دارم حتی توحرف زدن توغداخوردن 

از ادمای ملایم اهل موسیقی وکتاب  و امن با تن صدای اروم  خوشم میاد درمورد ظاهر هم تمیززززززززاتوکشیده منظم دوست دارم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706