2733
عنوان

پشیمونی و حسرت های یک مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 68 پست
عزیزم     شهر ما با بجنورد خیلی فاصله داره

اولا شوخی بود بابت قرابت دوما من نه بجنوردیم نه بجنوردم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بزرگه دوسالو نه ماهشه کوچیکه هم هفده ماهست نمیدونم دیگه باید چیکارکنم 

واااای چقدر نزدیک به هم هستن من دخترام نزدیک سه سال فاصله دارن واقعا سخت بود بزرگ کردنشون شماکه آنقدر نزدیک به همن. سعی کن از کسی کمک بگیری و یه وقتایی استراحت کنی خودتم حتما بخاطر شیردهی و حاملگی پشت هم حسابی ضعیف شدی به تغذیه ت برس که بتونی از پسشون بر بیای خدا بهتون قوت و سلامتی بده ان شاالله این دوران هم میگذره

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واااای چقدر نزدیک به هم هستن من دخترام نزدیک سه سال فاصله دارن واقعا سخت بود بزرگ کردنشون شماکه آنقد ...

فقط یه چی خواست باشه به بزرگه بخاطر کوچیکه ظلم نکنی که بعدها عذاب وجدانش ادمو دیوونه میکنه

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
واااای چقدر نزدیک به هم هستن من دخترام نزدیک سه سال فاصله دارن واقعا سخت بود بزرگ کردنشون شماکه آنقد ...

متاسفانه کسی نزدیکم نیست لااقل یک ساعت نگه داری کنه ازشون 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
بزرگه دوسالو نه ماهشه کوچیکه هم هفده ماهست نمیدونم دیگه باید چیکارکنم 

عزیزم چقدر کوچولو هستن  

بازی های مشترک با حضور پدر یا مادر راه درمانشه 

و اینکه حواستون باشه به صورت اتفاقی به یکیشون توجه یا برعکس تذکر بیش از حد داده نشه

و اینکه گاهی بزارین خودشون مشکلشون رو با هم حل کنن

شما گاهی پیشنهاد بدین

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همیشه میگم ارث فقط برا یه نفر باشه بهتره. شوهرم میگه همینو ب بهترین شکل بزرگ کنیم دیگه بچه براچی ...

والله جوونارو تو خیابون میبینم پدر و مادرها رو دارن دق میدن وضعیت مملکت هم که نور الانور میگم چرا یه بچه ی دیگه رو بدبخت کنیم خوب همینو خوب بزرگ کنیم بزرگم شدن نرن یکی دیگه رو بدبخت کنن بتونن خوشبخت کنن بچه ی مردم رو

عزیزم چقدر کوچولو هستن     بازی های مشترک با حضور پدر یا مادر راه درمانشه  و اینکه ...

یعنی اصلا نمیشه به کوچیکه نگاه کرد یاصداش کرد بزرگه سریع اعتراض میکنه و مدام توخونه همش میگه مامان مامان 

فقط یه چی خواست باشه به بزرگه بخاطر کوچیکه ظلم نکنی که بعدها عذاب وجدانش ادمو دیوونه میکنه

احساس میکنم کوچیکه بدنیااومده اخلاق پسرم خیلی بدشده چون دائم میگم نکن بشین نزن آخرم که حوصله نداشته باشم میزنم 

احساس میکنم کوچیکه بدنیااومده اخلاق پسرم خیلی بدشده چون دائم میگم نکن بشین نزن آخرم که حوصله نداشته ...

وقتی کوچیکه دنیا اومد باید بیشتر توجه رو به بزرگه می‌دادی چون لجبازی میکنن برای بیشتر دیده شدن اگه همسرتون وقت دارن و همراهن ازشون کمک بگیر

وقتی کوچیکه دنیا اومد باید بیشتر توجه رو به بزرگه می‌دادی چون لجبازی میکنن برای بیشتر دیده شدن اگه ه ...

اونم صبح زودمیره شب میاد فقط زمانیکه تعطیلات باشه خونه باشه من یه نفس میکشم 

اونم صبح زودمیره شب میاد فقط زمانیکه تعطیلات باشه خونه باشه من یه نفس میکشم 

یه سال دیگه تحمل کن یکم اوضاع بهتر میشه البته خب این دعوا و درگیری بین بچه ها که تااااهمیشه هست ولی بزرگ تر بشن بهتر میشن

دوست های من که تک فرزند بودن اینقدر غصه خوردناشونو دیدم که از همون نوجوونی تصمیم گرفتم حداقل سه فرزن ...

اون دوره با این دوره فرق داره اون دوره بچه ها خودشون بزرگ میشدن الان بچه ها نه شغل  دارن نه آینده نه امید نه خونه چطوری ۳ تا آوردی تامینن یا سپردی به بزرگی خدا

والله جوونارو تو خیابون میبینم پدر و مادرها رو دارن دق میدن وضعیت مملکت هم که نور الانور میگم چرا یه ...

اره والا. شوهر خودم تکه . میگه اینطور بهتره 

منم میخوام صدمو براش بذارم 

بهترین چیزارو‌براش مهیا کنم 

منم همیشه میگم ارث فقط برا یه نفر باشه بهتره. شوهرم میگه همینو ب بهترین شکل بزرگ کنیم دیگه بچه براچی ...

والله اکثر آدم ها و بزرگترها الان سر ارث و میراث دعوا دارند و دارن همو میکشن به قول خواهرم خواهر و برداری رو تازه موقع ارث میشناسی

2706