2733
عنوان

ریاضی دانان یه چیزی کشف کردم و به این نتیجه رسیدم که

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 51 پست
نت رو نگاه کن ببین چه مطالبی در مورد نظریه تو هست .شاید یه چیز جدیدم به کشفیاتت اضافه کردی   & ...

ممنونم اره صحبتتون درسته چون من مطالعه نکرده یه همچین چیزی رسیدم

سرچ کردم اصلا مطلبی درمورد نیست

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️                    
میشه شما اثباتش رو بگی؟؟؟

برو تو نت هست من نه علاقه ای به ریاضی دارم نه حتی یه جمع ساده اسم ریاضی رو میبرن میخوام بالا بیارم ولی اینو هم راهنمایی هم دبیرستان خوندیم و تو کتابای مدرسه اثباتش نبود فقط به عنوان نکته بیانش کرده بودم ولی نگاه ، یه دایره کاغذی رو تصور کن که از وسط یه خط وسطش بکشی خب این میشه تقارن دایره ، حالا بی نهایت از جهت های دیگه میشه دایره رو از وسط نصف کرد در نتیجه بی نهایت خط تقارن داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موفق باشی  از حرفم امیدوارم ناراحت نشده باشی منظوری نداشتم

نه عزیزمم ممنونم

اط دبیرم پرسیدم متاسفانه من یه فرض رو در نظر نگرفتم

کلا غلط بود

حق باشما بود ممنونم

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️                    
برو تو نت هست من نه علاقه ای به ریاضی دارم نه حتی یه جمع ساده اسم ریاضی رو میبرن میخوام بالا بیارم و ...

ایشون میگه بی نهایت خط تقارن نداره

و گرنه اینو منم میدونم

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید