2733
عنوان

عروس باید چیکا کنه مراسمش خوشبو باشه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم شب قبل مراسم بره حموم حتما شیو داشته باشه زمانی ک از حموم میاد بیرون ادکلن بزنه مام استفاده کنه 

شبا بوی عطر بعد حموم پیشتر میمونه چون تحرک کمتره 

دوباره قبل مراسمهم ادکلن بزنه

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
فک کنم ولی یبار بزنی  همین سنگ مرداب  یا زاج فک نکنم مشکلی پیش بیاره نه؟

بقیه رو نمیدونم ولا ولی اصلا زینک نزن من خودم تجربه داشتم اتفاقا همین جا میگفتن نزنید ولی اول خوب بود بعد کم کم زیر بغلم درد می‌گرفت الان آب لیمو میزنم مام نمیتونم

خودتون امتحان کردید چطوره میشه راجب بهش توضیح بدید 

بله من بیشتر از یک ساله استفاده میکنم. بعد حموم زیر بغلمو خیس میکنم یکم انگشت میزنم تو پودره میمالم زیر بغلم. تا یک ماه حموم نری اصلا بو نمیدی عالیه واقعا 

2706