2733
فقط همینا؟خوابالودگی؟ یا درد سینه نداشتین؟  من اینقد از گذاشتن بیبی چک میترسم ک حد نداره از بس ...

نه درد سینه دو روز مونده به تاریخ پریودم شروع شد چون من اصلا درد سینه تو پریودی نداشتم هیچوقت سر این بیشتر شک کردم

منم انقدر میترسیدم همش میگفتم این ماهم مثل ماه ها قبل باردار نیستم خیلی بی تفاوت بیبی گذاشتم از دستشویی اومدم بیرون یه دفعه چشم‌ خورد بهش😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر نیازی دید ک امپول داد بهتون عزیزم؟چون من 5 ماه اقدامم دکتر بهم نداد فقط کوالی فول و ویتامین د و ...

اره من چهار سال ناباروری داشتم به دکترم گفتم اونم اینارو داد رو تخمدانم اثر کرد فولی خوب هم داشتم که آمپول اچ سی جی داد که اقدام کنم همسرمم دوبار از داد که اونم سالمه انشالله خدا بخواد این ماه باردار بشم چون تو این چندسال من فولی بالغ نداشتم تا حالا هم لترزول و آمپول مصرف نکرده بودم

چقد قبل ازاقدام اینارو خوردین عزیزم

اینارو برای بارداری استفاده نمی‌کردم برای سلامت خودم استفاده میکردم به شوهرمم میدادم خیلی وقته ،بعد متوجه شدم تاثییرش انقد زیاد بوده با یه بار به فنا میرم،تازه هم فهمیدم کیست داشتم ولی گرفته

حس قشنگیه ولی خب سختیا و حال بدیای زیادی دارع واقعا😅 نه عزیزم تازع رفتم ۱۴هفته زوده

ولی به همه سختیاش میارزه من خودم چون بچه زیاد دوسدارم ...چند سالتونه شما عزیزم

2706