2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یسال باهاش. بودم چون نمیشد برسیم بهم خودم جدا شدم :)  دق دارم میکنم شبی نیست که گریه نکنم صبحا ...

تو چقد منی 

من مامانمم در جریان بود این بیشتر ازارم میده با این که خودم کات کردم ولی دلم میخواست مامانم ندونه سختمه🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
تو چقد منی  من مامانمم در جریان بود این بیشتر ازارم میده با این که خودم کات کردم ولی دلم میخوا ...

یکی حرفشو میزنه گلوم پر بغض میشه هیچی نمیگم 

گاه می‌پرسند از من عاشقش هستی هنوز؟ بی تفاوت بودنم را گریه می‌ریزد بهم :)
تو هم بگو

دوس پسر من خیلی بدبین و‌شکاک و بددهن بود و مودی انقد دوسم داشت اوایل بهم محبت میکرد عاشقم بود یهو سرد شد یه شب گفت میخام تنها باشم منم رفتم با دوستم درددل کردم گفتم ک طرف روانیه بازیم داده بهم فحشای ناجور میداد روز دختر برا اخرین بار رفتیم بیرون چتای من و دوستمم خوند بدتر رید بهم و رفت

[QUOTE=338764518]😭😭😭😭[/QUOTیک و سال نیم باهم بودیم مامانم میگه اگه قرار بهم برسیم ادامه بدین رفته این حرفا رو ب خودشم گفته اونم الان پیام داد بهم انقد اعصابم از دیروز داغونه که حتی امروز سرکار نرفتم

دوس پسر من خیلی بدبین و‌شکاک و بددهن بود و مودی انقد دوسم داشت اوایل بهم محبت میکرد عاشقم بود یهو سر ...

مودی بود خیلی 

یکی حرفشو میزنه گلوم پر بغض میشه هیچی نمیگم 

اخ گفتی 

اون روز یه ماشین دیدم عین ماشینش انقد هوایی شدم 

یا اون روز شوهر دوستم انقد شبیهش بود کلی حالم بد شد 

نمیدونم چرا دارم انقد امتحان میشم و تموم نمیشه این لعنتی😥

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
اخ گفتی  اون روز یه ماشین دیدم عین ماشینش انقد هوایی شدم  یا اون روز شوهر دوستم انقد شبی ...

هیییی والا چی بگم خداصبرمون بده حالا تو ناراحت میشی 

من اینقد ناراحتی کشیدم و ساکن موندم که بی حس شدم

مودی بود خیلی 

ببین هرکاری میکرد منت میذاشت گل میگرفت میگفت انقد دادم یه بار کارتشو داد سوخاری شد۷۰۰ کلی دعوا کرد بعد فحشای ناموسی بد میداد بعد من پیش دوستم درددل کردم همه این صفاتشو بهش گفتم حرف زدیم گفت تو منو خراب کردی

[QUOTE=338764518]😭😭😭😭[/QUOTیک و سال نیم باهم بودیم مامانم میگه اگه قرار بهم برسیم ادامه بدین رفت ...

چی بهت گفت؟

2706