2733
عنوان

کاربری ک تاپیک سفر به کاشان زدی ک کلاه سرتون نره

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 36 پست
حرف منم همینه تو پیک هرجا بری همینه 

ببین خدایی تو خلوتی عالی بود همه خونه ها قشنگ اتفاقا من خونه هارو دوس داشتم تمیزم بودن ولی شلوغیو ک دیدم تو اون گرما انقدر حالم خراب شد 😭

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

از کاشان خاطره بدی ندارم در حد چند ساعت استراحت اونجا بودم چون تو مسیرمونه یه شب هم تو قمصر خوابیدیم گلاب گیریشو هم دیدیم در کل کاشانو دوس دارم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا... سفر رفتن تو پیک همینه قشنگی رو وقتی می‌بینید که خارج از زمان تعطیلات و اوج جمعیت برید سفر

دقیقا 

من خودم هیچ وقت تو تعطیلات عید سفر نمیرم چون میدونم چه اوضاع بهم ریخته ای هست 

حتی تعطیلات رسمی هم همینطوره مثل تعطیلات ۱۴ خرداد 

من چندباری با ماشین شخصی رفتم کاشان همه چیز هم نسبتا خوب بوده  چیز بدی ندیدم  البته تاپی ...

اعتراضشون به شلوغی بود چون پیک اومده بودن توقع داشتن جلوشون فرش قرمز بندازن 

اعتراضشون به شیشه موزه بوده ک لک بوده 

و اینکه چراچند متر قبل تر از در باغ فینو بستن برای راحتی مسافرا و ایشون تا درب باغ با ماشین نرفته

من بارها به کاشان سفر کردم (سفر کاری ) بسیار شهر خوبیه . مردم خوبی  داره . کار راه انداز و خوب . آرامش داره .‌(البته  همه شهرها خوب و بد داره ). بخاطر  همینکه خوشم اومد چند  مرتبه هم با خانواده رفتیم . خانه های تاریخی . گلاب گیری و...  خب ممکنه توی تعطیلات یا شلوغی یه مشکلاتی باشه که همه جا هست 

من بارها به کاشان سفر کردم (سفر کاری ) بسیار شهر خوبیه . مردم خوبی  داره . کار راه انداز و خوب ...

ممنون از تعاریف شما قاعدتا هرجایی ی سری خوبی داره ی سری بدی ولی واقعا اینجوری ک این کاربر بیان کرده بود واقعا کسی ک اطلاعات نداشت شاید باورمیکرد این کار درستی نیست

ممنون از تعاریف شما قاعدتا هرجایی ی سری خوبی داره ی سری بدی ولی واقعا اینجوری ک این کاربر بیان کرده ...

خواهش میکنم تعریف الکی نکردم 

بواسطه شغلم شهرهای مختلفی رفتم و شناخت دارم . فقط کاش کاشان خودش میشد استان و از زیر نظر اصفهان خارج میشد تا بتونه بودجه رو خودش مدیریت کنه 

آره دقیقا خیلی ام دست و پا زدن ک بشه ولی فعلا به جایی نرسیدن

خبر دارم از مردم کاشان پرسیدم.  کاشان بواسطه خانه های تاریخی و قمصر و نیاسر درآمد گردشگریه بالایی داره . ولی میدونم یه روز میشه استان 

شما که اهل اونجایی رستوران چی پیشنهاد میکنی ؟ 

بیخیال بابا این ک حرص خوردن نداره یکی می‌ره شمال خوشش میاد یکی می‌ره شرق بدش میاد یکی می‌ره جنوب خوشش میاد دیدگاه متفاوتع چ اصراری همه راضی باشن

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
من رفتم کاشان تو خلوتی رفتم عالی بود فقط گلابگیریشو ندیدم ک اونم ی بار رفتیم تو تعطیلیا انقدر شلوووو ...

اگر تهران‌هستید یه جشنواره گلاب گیری یا پارک ملت یا یه جای دیگه هست میگن خیلی بهتر از کاشان هست منظمه و خلوت تره.کاشانو برا خودش برید

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.

منم چندبار از تهران به کاشان رفتم تقریبا همه چیش خوب بود ولی قیمتاش مثل تهرانه ارزون تر نیست  

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥

کاشان یکی از بهترین شهرهاست 

مسافرتم به کاشان همیشه جزو خاطره ها شده 

برای ورودی مکانهای تاریخی که نرخش خیلی نسبت به جاعای دیگه مناسبه

دوستم دانشگاهش کاشان بود من بخاطراون چندسال پیش خیلی رفتم کاشان

مردمش هم خیلی هوای غریبه ها رو دارن و بامرامن

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️

من دو بار رفتم  خورد تو ذوقم با تصورم فرق می‌کرد 

خیلی هم شلوغ بود فقط باغ رو دوسداشتم   

ولی خب مردم خوبی داره رستوران هاش هم غذا خوشمزه و خوبی داشتن قیمت هم کاملا مناسب بود 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706