2733
یکی از طیف های اوتیسم، آسپرگر هست، معمولا هم آیکیوشون 130 و 140 هست. بعضی نوابغ تاریخ هم سندرم آسپرگ ...

بله تک بعدی اند و اصلا روابط اجتماعی ندارن در کل زندگی عادی ندارن و مشکلات خودشون رو دارن 

باز هم اوتیسمه  پدر و مادرش کلی داغون میشن نمیارزه حالا مثلا تو چیزی نخبه باشه اما بقیه مسائل یه زندگی عادی رو تجربه نکنه 

طیف های خیلی خفیفش میتونن زندگی عادی داشته باشن با درمان و دارو 

ببین تخس و اینا ربطی به بیش فعالی نداره بیش فعالی شاخصهای خودشو داره همون بچه هایی که میگفتن تخسه ال ...

میگم که اسمشو نمیدوستن..بچه بیش فعال نمیتونه برای مدت طولانی یه جا بشینه وتمرکز داشته باشه.مرتب اذیت وشیطونی میکرده  ودیگران روازار میداده.اوناهم احتمالا  کتکش میزدن وبدتر میشده.

پارسا پسرمامان😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم که اسمشو نمیدوستن..بچه بیش فعال نمیتونه برای مدت طولانی یه جا بشینه وتمرکز داشته باشه.مرتب اذیت ...

اره نمیدونستن ولی من میگم هر شیطونی بیش فعال نیست قدیم بچه ها شیطون بودن و خب والدین سالاری بود و میگفتن این بچه بی عقله لزوما بیش فعالی نداشتن که بگی والدینش تشخیص ندادن اونا بعدها انرژیشون تخلیه می‌شده و عادی رفتار میکردن 

بیش فعالی همیشگیه بی قراری و عدم تمرکز نه شیطونی و تخسی 

الان اگه همون بچه ها برن ارزیابی بشن خیلیاشون بیش فعال نیستن و البته یه سریهاشون تشخیص بیش فعالی داده میسن