2733

اون قسمت از بدنم که مربوط ب خرید کتاب بوده کمبود پیدا کرده کتاب خوب معرفی کنید برم بخرم

رمان اگه باشع قوی باشه

روان شناسی هم زرد نباشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه دختری که رهایش کردی نخوندی خیلی خوبه یا کتابخانه نیمه شب

کتاب خانه نیمه شب رو خریدم در آینده نزدیک تمومش میکنم اوایلش هستم راستش حس میکنم جذبم نمیکنه زود تمومش کنم... دختری که رهایش کردی چطوره؟ 

از نظر روحی و روانی و زندگی  واقعیت بخوای موفق شی بنظرم

قانون جذب رو بخون چون کتابش کامل تره و همش تاکید داره اگرم خوندی برو سمت کتاب هایی مثل هری پاتر ک داستانیه

واسه همشهری دست میداد کیهان از سکو

الان همه میان کتابای زرد که زرت و زرت تو اینستا معرفی میشن رو پیشنهاد میدن

من یه رمان خوندم چاپ نشده ، به اسم میدگارد ، خیلی فانتزی و تخیلی بود ولی شدیدا پیشنهاد میشه، پی دی اف فصل اول رایگانه بقیه فصل ها رو باید بخری که قیمتش خیلی کمه

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

من دارم فریاد آزادی رو میخونم درباره جنبش آزادی سیاهپوستان

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد
کتاب خانه نیمه شب رو خریدم در آینده نزدیک تمومش میکنم اوایلش هستم راستش حس میکنم جذبم نمیکنه زود تمو ...

راستش من اینا رو صوتی گوش کردم کتابخانه نیمه شب ادامه بده خیلی قشنگ میشه 

دختری که رهایش کردی تا نصفه گوش دادم خیلی جذاب شده بود ولی چون به خاطر امتحانا فیدیبو رو حذف کردم مونده تا بعد کامل گوش کنم

2706