2752
2734

سلام 

دختر ۶سالشه دارم و تصمیم به طلاقم جدیِ و خونه بابامم

پدرش امروز بعد چهار روز بی خبری و ندیدن بچش اومده حیاط الا بلا حاضرش کن ببرمش پارک فهمیدم میخواد ببره و نیاره بچرو گفتم درصورتی میره باهات که مامانمم بیاد و برگردونی قبول نکرد تهدیدم کرد بد میبینی و اینا بعد رفتنش انقد این بچه بابا بابا کرد و خون گریه کرد دو دل شدم ولی باز الان برگشتم به تصمیمم چیکار کنم خودم اقدام کنم به طلاق و قید مهریه بزنم یا منتظر باشم؟اینم بگم منظورم از مهریه فقط وفقط می‌خوام اذیتش کنم وگرنه من انتخابم بچمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حضانت بچه رو بعد طلاق بهت میده؟ راستش اگه من باشم‌میگم بچه هم مادر میخواد هم پدر ،سعی کن طلاق عاطفی بگیری خودتو مشغول کارای دیگه کن که ب اون یارو اصلا فکر هم نکنی بذار دخترت بزرگتر شه بعدا جداشو

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
حضانت بچه رو بعد طلاق بهت میده؟ راستش اگه من باشم‌میگم بچه هم مادر میخواد هم پدر ،سعی کن طلاق عاطفی ...

من بچم استرس پنهان داره همین موضوع باعث شده گفتارش از همسناش عقب بمونه فقط با آرامش و محبت حل میشه میگه منو ببر پارک بهش اهمیت نمیده سر همه چی داد میزنه سرش خیلی چیزای دیگه

سخت ترین انتخاب همینه،اینکه ببینی هنوز بچت کوچیکه باباش دوس داره همه چی تحمل کنی،بعد ک از اب وگل در بیاد بگه تو ک اخلاق بابامو میدونستی چرا جدا نشدی ماهم فراموش میکردیم،بهتر از وضع الانتونه نمیدونم کسی درک میکنه یانه 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سخت ترین انتخاب همینه،اینکه ببینی هنوز بچت کوچیکه باباش دوس داره همه چی تحمل کنی،بعد ک از اب وگل در ...

بچه من دختره نیاز داره به محبت بیش از حد پدر ولی صد حیف   انگار که بزور داره مارو تحمل میکنه تو رفتارشم کاملا نشون میده 

نظر من که احتمالا مخالف زیاد داره اینه که اگر بابای خوبیه و میتونید بدون جنگ و دعوا و نابود کردن بچه ...

اصلا نه میاد طلاق بگیریم و تمام نه میگه برگرد تازه تهدیدم می‌کنه خاک بر سر ینی یه سر سوزن  انقدری که دوس داره پیش رفیقای از خودش جاهل تر باشه ما رو می خواست مشکلی نداشتم