2733
عنوان

چرا من هیچ خواستگاری ندارم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 91 پست
خواستگار داشتن فق به پیشونی ربط داره خواهر  یکی میبینی همه غلطی کرده همه هم میخوانش یکیم اصلا ...

من خانوادم خیلی ارومن و اصلا اهل این نیستن که مدام منو معرفی کنن 

تا وقتی پسرا از یه راه دیگه تامین میشن و بعضی از دخترا هم بهشون پا میدن هیچ پسری زیر بار خواستگاری و ...

اخه مسله اینه خیلی از همسن های خودمون خیلی خواستگار دارن پسری که دستش به دهنش برسه هم کم نیس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اولا زمانی که قسمتت بشه  بختت وا میشه هیچکس هم نمی تونی جلوشو بگیره .

ثانیا مهم نیست تند تند برات خواستگار بیاد مهمه اینه  یکی بیاد و ناب باشه یا نیمه گمشده تو باشه.

ثالثا  از خونه بیا بیرون مثلاً نون بخر. مثلاً  میوه بخر تا بی آفتی جلو چشم .

یا  عضو این گروه های کوهنوردی - پیاده روی - ورزش های صبحگاهی بشو تا دیده بشی . 

خداییش ورزش های صبح گاهی همگانی تو پارک خیلی حال میده حتما ۶ صبح تا ۸ صبح تو پارک باش کلی آدم باحال می بیننت

این نیز بگذرد .....
اولا زمانی که قسمتت بشه  بختت وا میشه هیچکس هم نمی تونی جلوشو بگیره . ثانیا مهم نیست تند تند ب ...

واقعا وقت نرمش صبح گاهی ندارن هر روز از هشت صبح تا دوازده کار اموزیم

اخه مسله اینه خیلی از همسن های خودمون خیلی خواستگار دارن پسری که دستش به دهنش برسه هم کم نیس

منم تا حالا خواستگار نداشتم هرچی پسرم دور و برم هس به درد زندگی نمیخورن اوناییم که خواستگار دارن فک کنم مهره مار دارن!

الحمدالله کما هو اهله
هنوز که خیلی زوده  صبور باشید  بعد از دکترای تحصیلی خواستگار هاتون میان و چون بیبی فیس ...

با اجازه استارتر یه سوال بی ربط بپرسم

عزیزم شما که پزشک هستی بنظرتون می ارزه ۲۱ یا ۲۲ سالگی وارد دانشگاه شد و پزشکی یا دندون خوند؟ 

راه درست چیه برای کسی که دو ساله پشت کنکوره؟

یه سال دیگه موندن؟

یا پیام نور.....

لطفا راهنمایی کنید

البته من یدونه خواستگار اومد خونمون ولی اونم نپسندید😐😂چقدر سر اون حرص خوردم

منم یکی اومد چند وقت پیش ولی گفتن رسممونه جهاز همش با دختره

ماهم همچین رسمی نداشتیم فک کنم بخاطر همین رفتن وگرنه خودم و خونوادمو خیلی پسندیده بودن😑

منم تا حالا خواستگار نداشتم هرچی پسرم دور و برم هس به درد زندگی نمیخورن اوناییم که خواستگار دارن فک ...

دقیقا.یه دختر تو فامیلمون هس تتو داره موهاشم رنگ کرده قیافشم معمولی بعد خانواده تقریبا مذهبی هستیم جالبه همه اینو میخوانش با اینکه مذهبی هم هستن حالا اگر یکی دیگ کرده بود کلا جز خانواده حسابش نمیکردن

2706