2733
عنوان

چند گرم طلا دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 80 پست
۱۵۰ گرم تقریبا البته یه نیم ستش مال عروس آیندمه 

ایجانم انشالله عزیزم😍❤💍

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو خونه نگهداری میکنی؟

اره 

من شیفته خیره شده به آسمان بعد از غروب ام ،غرق شدن در موسیقی های آرام ،نشستن در تاریکی محض ، تمام چیز های که مردم آنها رو افسرده کننده میدانند ،اما پیوند من با آرامش نهفته با اعماق درونم دوباره برقرار می‌سازد ...
نمیدونم والا دوتا سرویس سبک دارن یه النگو خیلی سنگین دارم خیلی ضخیمه  چندتا انگشتر کوچیک و یه ...

شاید ۲۰۰/۲۵۰

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

در حال حاضر   صفر گرم

دوتا نیم یه ربع ۶ تا پارسیان  یک ونیم دارم

امسال نزدیک  ۴۰۰ گرم  واسه خونه و ماشین فروختم

دخترم نزدیک ۲۵ گرم  با دوتا سکه یک و نیم پارسیان داره

پسرم هم یه سکه یک و نیم پارسیان 

با این کسادی  و تورم   قیمت طلا      فکر نکن   دیگه حتی یه گرمم بتونم بخرم

اینم حاصل ۲۰  سال پس انداز  و ... بود

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

۹۳ گرم داشتم فروختم💔😅

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
۹۳ گرم داشتم فروختم💔😅

چرا گل دختر؟

دوستانی که طلا دارین حتما بزلرین بانک حتی اگه فکرکنید کمه

اخه هعی استفاده میشه

2706