2733
عنوان

یعنی چون راضی به ... نشدم ولم کرد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 72 پست
اره بچه نیستم ک نشناسمشون سی سالمه حتی تنم رو میدادم تهش خانوادش ی چادری براش میگرفتن میگفت تو هرزه ...

افرین بهت

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
حتی ی سری تو گوشیش این چت های ناشناس تلگرام رو دیدم فک کنم اونجا ... چت میکردن نمیدونم 

وای کلی با تاپیکت اعصابم خورد شد 

مرتیکه نفهم 

کار خوبی کردی خودتو نجات دادی اگ رابطه هم باهاش میداشتی نهایتا یک ماه دو ماه بعد ولت میکرد میگفت با من هستی با بقیه هم پس آره؟! 

خوب بوده ولش کردی قبل از اینکه لمست کنه بعدشم ولت کنه

Off

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان متاسفانه اونقدر دخترا راحت پا میدن پسرا هم پرو شدن

دودش تو چشم خودشون میره سقط ترمیم بکارت  می‌دونی طرف داغون میشه و یه عالمه استرس 

.تباهی این دنیا واون دنیا

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتایی ۳۰ بودیم 

خیلی زرنگه فک کرده بچه گول میزنه !

میگفتی این شگردا برا بچه های ۱۴ سالس منو نمینونی گول بزنی!

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️

ن بابا مشخصه دیگه فقط واسه دوستی و عشق و حال میخواستت، خودشم ک گفت قصدش ازدواج نیس

توعم ک قبول نکردی بهش بدی، گفته میرم سراغ یکی دیگه

ایول ک قبول نکردی...از این پسرای لاشی خیلی زیادن:/

خیلی زرنگه فک کرده بچه گول میزنه ! میگفتی این شگردا برا بچه های ۱۴ سالس منو نمینونی گول بزنی!

بهش گفتم اتفاقا گفتم اگ دنبال این چیزای برو رو بچها کار کن ک جواب بگیری

واقعا اینطور بوده ؟ یعنی من سر هدست دوماهه دارم درد میکشم؟ 

عزیزم خیلی واضحه ...چون اگه برای ازدواج میخاستت رابطه را هم موکول میکرد بعد عقد ..الان چون گفتی زنا نکنیم ولت کرده خدا را شکر کن ...از کجا معلوم ناقل بیماری جنسی نباشه آخه این افراد که محرم نامحرم سرشون نمیشه معمولا به یه نفر دو نفر بسنده نمیکنن و شریکای جنسی متعدد دارن و معمولن ناقل بیماری جنسی هستن که کمترینش اچ‌پی وی هست که نوع خطر ناکش کانسر دهانه رحم ایجاد می‌کنه ...اگه میگن زنا حرام هست بخاطر همین عواقبشه ...