2733
عنوان

خاطرات روز خواستگاریتون رو بگید😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بعد سوتی نداد😂😂😂😂یعنی تا الان کسی خبر نداره ک شما دوست بودین؟

نه اتفاقا خیلی حرفه ای میخواست بره دستشویی از برادرم پرسید سرویس کجاست 🤣🤣🤣🤣 مامانم و خواهرم از اولش خبر داشتن دوست بودیم و خونه مون میومد ولی بابام و داداشم نمیدونستن و هنوزم نمیدونن

بله اونجاشوهرم بوسیدم وبغلم کردکه دیدی اوردمشون دیدی بهم رسیدیم اینامهم نیستن مهم خودمون هستیم تاازخ ...

این دیگه چه ادمی بود یا خداا!!!!

شما دیگه وضعیتت واقعا بدتر از ما بود🤦🤦ما چون اشنا بودیم میگفتیم نه ما حرف نمیزدیم...ولی خب قبل خواستگاری مادرم همه چیو فهمید قبلش خیلی مشکلات داشتیم خیلی چالش ها رو گذروندیم...ولی روز عقدبهترین روز زندگیم بود

نه اتفاقا خیلی حرفه ای میخواست بره دستشویی از برادرم پرسید سرویس کجاست 🤣🤣🤣🤣 مامانم و خواهرم از ا ...

جدی میومد خونتون ؟؟؟یعنی مادرت پایه بود؟!!!

ما از این مادرای پایه نداشتیم☹️☹️☹️تو عقد هم همش در اتاق رو باز میزاشتن

نه اتفاقا خیلی حرفه ای میخواست بره دستشویی از برادرم پرسید سرویس کجاست 🤣🤣🤣🤣 مامانم و خواهرم از ا ...

واقعا ازدواج با عشق خیلی قشنگتر از سنتیه...احساسات همه چی فرق میکنه...ان شاالله همیشه خوش باشید و عشقتون پایدار♥️

چقدر جاریت بیشعوره الان با جاریت رفت و امد داری؟

خیلی بیشعوره یه اداهایی درمیاره که خودلغت بیشعور شرمش میشه نه من زیاد خوشم ازش نمیاد اون هی میخوادبه پروپتم بپیچه که به خونواده شوهرم بگه مقصرمنم 

گاهی انسانم آرزوست
خیلی بیشعوره یه اداهایی درمیاره که خودلغت بیشعور شرمش میشه نه من زیاد خوشم ازش نمیاد اون هی میخوادبه ...

اره اهمیتش نده کسی که ضبط صدا میکنه اصلا قابل اعتماد نیست...هیچ بهش اعتماد نکن این همه کار میکنه...حتی وقتی میاد خونت حواست باشه چیکار میکنه خوب داشته باشش 

این دیگه چه ادمی بود یا خداا!!!! شما دیگه وضعیتت واقعا بدتر از ما بود🤦🤦ما چون اشنا بودیم میگفتیم ...

ماغریبه بودیم شوهرم هم درس خونده بود خونواده اش میخواستن طبق رسوم خودشون زن بگیره ولی اون پاروهمه چی گذاشت .روزعقدهم براماخیلی خوب بودهرچندشبش من کارم به بیمارستان کشید انقدراسترس وانرژی منفی دورم حس میکردم ولی اون سرم توبیمارستان واون ارامبخش واون نگرانی شوهرم خیلی خوب بود وهمه تلخی هاروپاک کرد 

گاهی انسانم آرزوست
ماغریبه بودیم شوهرم هم درس خونده بود خونواده اش میخواستن طبق رسوم خودشون زن بگیره ولی اون پاروهمه چی ...

عزیزم ان شاالله که همیشه باهم خوش باشید 

واقعا همه سختی هاش ارزش داشت مهم اینه ک الان کنار همین♥️💞

اره اهمیتش نده کسی که ضبط صدا میکنه اصلا قابل اعتماد نیست...هیچ بهش اعتماد نکن این همه کار میکنه...ح ...

یه مدت بچه هاشوبامادرشوهرم میفرستادتامن مشغول پذیرایی بودم بعدرفتن می دیدم بچه هاش رفتن تواتاق خواب مجسمه هامو شکوندن یاوسایل ارایشی امومیشکوندن به شوهرم میگفتم میگفتم سکوت کن توغریبی حرفی بزنی میگن میخواد که خونه اش نرفت وامد نکنیم توخیابون منومیبینه اصلا سلام نمیده اومدم به شوهرم گفتم فرداش رفتیم خونه مادرشوهرم جلوشوهرم گفت سلام عزیزممممم شوهرم گفت عه توکه گفتی توخیابون جاری رودیدی بهش سلام کردی جواب نداداینجا که اینجوری تحویلت گرفت یعنی کلا مشکل روانی داره 

گاهی انسانم آرزوست
عزیزم ان شاالله که همیشه باهم خوش باشید  واقعا همه سختی هاش ارزش داشت مهم اینه ک الان کنار همی ...

ممنونم عزیزم انشالله همه جوونای سرزمینم خوشبخت بشن وخداهواشونوداشته باشه واسه شماهم بهترینارو ارزومیکنم ❤

گاهی انسانم آرزوست
2706