2733
عنوان

از کدوم کاربر توی سایت خوشتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4587 بازدید | 470 پست
کاربرخوب زیاده حضورذهن ندارم تگ کنم

@محدثه_1401    

شما هم در لیستی بودین که دارم یکی یکی اسم می برم.

حس خوبی میگیرم ازتون🥰

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خربوریدان را خیلی خیلی دوست دارم ... خیلی خوش شانس بودم که افتخار داشتم در تل گرام ازش یاد بگیرم ...

دما رفت بالا که من ذوب شدم؟🥰🥰🥰🥰

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

[QUOTE=338671052]@محدثه_1401     شما هم در لیستی بودین که دارم یکی یکی اسم می برم. حس خوب

سلام .گلم ممنونم .خوبی ازخودته شما عزیزدلی ❤❤🌹

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه تو باشی،چه نباشی،نگهش میدارم.🍂

دختر خوب من😁🥰

@ملکه_ی_معلم    

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

فدای مهربونیت نظر لطفته عزیزم😍🩷

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
[QUOTE=338671052]@محدثه_1401     شما هم در لیستی بودین که دارم یکی یکی اسم می برم. حس خوب ...

سلام به روی ماه تون عزیزم❤

استارتر عزیز از حسن نظرت ممنونم

راستش من اگه کسانی که خیلی علاقه ندارم بهشون رو نام ببرم وقت کمتری میگیره

اینجا برای من اندازه یه زندگی یه دانشگاه آموزش داشته

و واقعا از غالب کاربرا چیزی یاد گرفته ام

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
@آب_آلبالو     نمیدونم چرا آبی نشد اولین بار

محبت داری عزیزدلم😍😘🩷

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
دما رفت بالا که من ذوب شدم؟🥰🥰🥰🥰

🥰🥰🥰🥰

2706