2733
عنوان

طرز تهیه ماکارونی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 26 پست

به اب ماکارونی زردچوبه بزن

رب هم زیاااد بزن من برای چهارنفر  پنح تا حدودا ق پررر رب میریزم

رب رو خووووب سرخ کن

روغن مایع ماکارونی کم نباشه،خیلی کم اب هم نباشه که راحت پخش شه بین ماکارونی ها

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیاز داغ و گوشت چرخکرده، نمک و زردچوبه، آویشن و یکککم دارچین، میزارم تفت بخوره، یه گوشه ش ربو تفت میدم، رنگ گرفت قاطی میکنم، یکوچولو آب داغ میریزم ک از حالت سفتی دربیاد، درشو میزنم به خورد هم برن، آخر سر آبلیمو.

تو آب ماکارونی زردچوبه میزنم ک رنگ بگیره،‌ماکارونی رو‌یکم‌پخته تر از آب میگیرم و آبکش میکنم، ته دیگ سیب زمینی، بعد ک لایه لایه ریختم، روی ناکارونی رو‌یه قاشق رب میزارم و پهنش میکنم، دیگ‌آخر سر یکم آب روغن و... میره بپزه

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
پیاز داغ و گوشت چرخکرده، نمک و زردچوبه، آویشن و یکککم دارچین، میزارم تفت بخوره، یه گوشه ش ربو تفت می ...

بعضی وقتام اگ قارچ داسته باشم میریزم توش، یا یکم هویج رنده میکنم تو موادش میریزم، یا ذرت. یا سیب زمینی نگینی.

فقط این‌چهار تا اگ‌باشه میزنم.

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
چرا حس کردم دست پختت خیلی خوبه

نظر لطفت عزیزم ولی واقعا همه از دسپختم تعریف میکنن♥️♥️

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
مواد که اماده شد یکم زرشک واویشن وپودر لیمو هم اضافه کن بعد ماکارونی نمک زیاد میخواد

اره باید سر نمک باشه مواد ماکارونی 

آویشن رو میزنم خودمم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛