2733
عنوان

@niniyar1

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 30 پست
سلام نه فرق می گذارن. یک مثال: ⬇️ پسری_در_آسایشگاه عضویت: 1403/02/11 تعلیق به روش قدیم: 140 ...

یااا خدااا 

چرااا مثلا؟😳😳😳😳😳

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
سلام نه فرق می گذارن. یک مثال: ⬇️ پسری_در_آسایشگاه عضویت: 1403/02/11 تعلیق به روش قدیم: 140 ...

این پسری در آسایشگاه خیلی شانس داشته😂😂

من میگما کار نی نی سایت اصلا معلوم نمیکنه😐😐

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته خب شاید تاپیکاش ناجور بوده کلا از دسترسی قطعش کردن

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
آخ آخ سایت شده مث روز جزا همه دنبال پاک کردن اشتباهاتشونن😁ولی نمیشههههه،باید بیشتر مواظب تاپیکاتون ...

دیگ عضونمیشیم خخخخ نی نی یارتنهامیمونه همه تعلیقی میخایم خخخخخخ

اون پوکره😃😃

ابجییی ساااارااا دوباره از اون گیفای خشکلت میفرستی😁😁😁

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
یااا خدااا  چرااا مثلا؟😳😳😳😳😳

نمی دونم.

🟩 🟩 هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
دیگ عضونمیشیم خخخخ نی نی یارتنهامیمونه همه تعلیقی میخایم خخخخخخ

خخخخخ و.....😐😐😂😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
البته خب شاید تاپیکاش ناجور بوده کلا از دسترسی قطعش کردن

شاید ❗️

اما خیلی عجیب بود.

🟩 🟩 هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
اون پوکره😃😃 ابجییی ساااارااا دوباره از اون گیفای خشکلت میفرستی😁😁😁

سلام

2706