2733
عنوان

کی خودش تحصیلاتش خیلی بالاس شوهرش دیپلمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 95 پست

عزیزم خواهرانه بهت موضوعی رو میگم 

تحصیلات دانشگاهی قدیم به درد میخورد الان مخصوصا دانشگاه های غیردولتی هیچ سوادی  و فرهنگ زندگی اضافی تری به شخص اضافه 

نمیکنه اگر طرف مقابلت وقتش رو در دانشگاه هدر نداده و در ازای عدم ادامه تحصیل کار کرده و پول و درامد خوبی داره و زندگی خوبی ساخته یعنی وقتش رو به بطالت نگذرونده و سطح مالی خوبی داره فقط در اینصورت هست که میتونه مجوز آشنا سدن باهاش رو بهش بدی و از نظر شخصیت و خانواده و اخلاق بسنجیش

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
دقیقا یجوری میگن  انگار مثلا تا لیسانس ملت مدرسه عادی میدن از لیسانس ب بالا واقعا اسونتره  ...

لیسانس گرفتنم حالا خیلی آسون نیست ولی کی گفت لیسانس به بالا آسونه؟🤔ارشد و دکترا آدم سر واحدا و پایان نامه پاره میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خاک بر سرشون واقعا اینهمه شغل داریم که بیشتر عملی هستن تا تئوری ورزشکار ارایشگر کابینت ساز چوب کار ...

تازه خوبه میدونن نری هم میتونی مدرک بخری یعنی اینقدر مدرک یه چیزه الکی شده

...What the fu                                                      
طوری که من شنیدم ارشد خیلی سخت نیست  استادمون میگفت همین درسا رو دوباره یه کم مفصل تر میخونیم& ...

اره دقیقا شوهر من واسه کنکور ارشد با یه مطالعه سرسری دان ملی قبول ش  ولی خب نرفت خداروشکر 

جمله اخرتون بسیار زیبا و متین بود

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
کارشناسی هستم ‌ شوهرم زیر دیپلم فعلا دانشجو ام. حقوقم ده و نیم و شوهرم ماهی کم‌کم صد تومن

شغلش چیه مگ

ماشین سنگین داره

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
عزیزم همینجا بگو‌ گوش میدم🥲💖

من قبلا درمورد سیاهی دور چشم ازتون پرسیده بودم گفتین کالر کورکتور نارنجی بگیرم می خواستم بدونم اینو پشت پلک هم بزنم یا فقط زیر چشم . کبودیش هم زیاده تقریبا

تازه خوبه میدونن نری هم میتونی مدرک بخری یعنی اینقدر مدرک یه چیزه الکی شده

دقیقا خیلی کشکی شده بابا

ای کاش اینجوری نمیشد ارزش تحصیلمونم مثل پولمون اومده پایین

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
خاک بر سرشون واقعا اینهمه شغل داریم که بیشتر عملی هستن تا تئوری ورزشکار ارایشگر کابینت ساز چوب کار ...

این فرهنگ رو ‌کسایی جا انداختن که میلیونی پول دانشگاه آزاد و...میره تو جیبشون 

هر روستایی رم ببینی یه آزاد زدن ترمی ۷ تومن شهریه میگیرن 

آخرم نمره الکی ولیسانس 

اگر این سواد محسوب میشه من بی سواد

لیسانس گرفتنم حالا خیلی آسون نیست ولی کی گفت لیسانس به بالا آسونه؟🤔ارشد و دکترا آدم سر واحدا و پایا ...

ن اینقدی ک دخترا و پسرا سره کنکور و فضای جدید درس و دان پاره میشن سره اونا نمیشن حالا شایدددد سختی بکشن🙂

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
لیسانس که دیگه خدایی مدرک محسوب نمیشه😂🙂

لیسانس مدرک نیس؟😐 اونموقع که ماها لیسانس گرفتیم آرزوی خیلیا بود چشامون کور شد با درس خوندن.مثه الان نیس که همه چی پولی شده

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚
من قبلا درمورد سیاهی دور چشم ازتون پرسیده بودم گفتین کالر کورکتور نارنجی بگیرم می خواستم بدونم اینو ...

پشت پلک خیلی ریسک داره که پشت پلک خط بیوفته چون اونجا بیشتر عرق میکنه

پشت پلک که مهم نیس چون کانسیلر که بزنی روش سایه بزنی رنگ تیرگی خودشو نشون نمیده

اگه میخای گوشه های پلکت رو روشن کنی بعد کانسیلر سایه رنگ روشن صدفی شاین کرم این چیزا رو بزن

در ضمن بعد زدن اون کالر کپرکتور برای اینکع کرم پودرت رنگ اون نشه اول روی اون کالر کورکتوره کانسلر بزن رنگش خنثی شه بعد کرم پودر بزن

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2706