2733

هیچ کس کامل نیست    همراه اول

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی اشتباهته قابل پذیرش نیست یکی اومده میگه شوهرم طلانخریده میگه طلامجردیتم بده بفروشم ندادم کنکم زده حالابه این بگیم بشین زندگی کن؟؟؟؟؟؟؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

عزیزم هیچ کس کامل نیست 

ولی خسیس بودن بدل بودن پول ندادن اینا چیزی نیست ک باهاش کنار بیای بله بخصوص تو دوره نامزدی 

دوستان اگر مردی شکاک بود خسیس بود بی توجه بود لطفاً تو دوره نامزدی ب خودتون و جونیتون رحم کنید 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

گلم وقتی ی نفر تصادف میکنه ممکنه همه جاش سالم باشه ولی عقلش از کار افتاده باشه همون عقل ی حیاتو میگیره گل بی خار خداست هرکس ی استانه صبر وی خط قرمزی دلره ممکنه اعتیاد همسر برای کسی چیز گنده ای نباشه ولی برائ کسی ک خونه پدر پرنسس بوده قابل تحمل نباشه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

جز خیانت بقیه چیزا قابل حله اگه طرف مقابل هم بخواد 

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
عزیزم هیچ کس کامل نیست  ولی خسیس بودن بدل بودن پول ندادن اینا چیزی نیست ک باهاش کنار بیای بله ...

رفیق باز بودن زبون باز بودن حرفاش مث عملش نبودن چی

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

دقیقا 

سریع حکم طلاق صادر میکنن 

درحالی که هیچ انسانی بی عیب نیست بالاخره زندگی بالا و پایین داره 

خدا میدونه چندین نفر سر همین نظرات زندگیشون از هم پاشیده

من از اوناش نیستم که تو بیو چیزی بنویسم 😏

خب خیلی از مسائل واقعا برای ادامه زندگی مشترک مشکل زا هستند

وگرنه همسر من برا ی من کامل هستند و شاید برای زن دیگه ای بدترین همسر باشن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

اگه یه مشکل داشته باشه بله میشه کنار اومد ولی امان از وقتی که مشکلاتشون چندتا باشه تازه پررووازخودراضی باشن ، خب همون بهتر جدابشن دیگه

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
عزیزم هیچ کس کامل نیست  ولی خسیس بودن بدل بودن پول ندادن اینا چیزی نیست ک باهاش کنار بیای بله ...

من دقیقا نامزدم همین خصوصیاتو‌داشت تاپیک زدم و خیلیا راهنماییم کردن و نامزدیمو به هم زدم 

اما بعد ازدواج این قضیه کلا فرق میکنه 

من از اوناش نیستم که تو بیو چیزی بنویسم 😏
2706