2733
عنوان

خستگی بعد از درس خوندن و کار کردن

182 بازدید | 20 پست

بخدا که مقدسه 

جای شکر داره

اتم اگر یک توپ باشه مجموع الکترون پروتون ونوترون فقط سه هزارم از اون توپ هست، یعنی 99/9درصد توپ خالی هست و درنتیجه  کل هستی از 99/9درصد فضای خالی تشکیل شده.... همین هست که مولانا میگه (صورت از بی صورتی آمد برون) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی ببخشید ولی فاتحه خوندم تو قداستش

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

اره واقعا من وقتی از کار خسته میشم میگم خدایا شکرت 

کاری هست که خسته میشم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
مقدس چی پاره شدیممممممم

هیچی بدتر از بیکاری نیست 

هیچییییی

اتم اگر یک توپ باشه مجموع الکترون پروتون ونوترون فقط سه هزارم از اون توپ هست، یعنی 99/9درصد توپ خالی هست و درنتیجه  کل هستی از 99/9درصد فضای خالی تشکیل شده.... همین هست که مولانا میگه (صورت از بی صورتی آمد برون) 
خیلی لذت بخشه اون خستگی

خیلی زیاد 

فکر اینکه امروز رو  مفید گذروندی

هیچی بدتر از بیکاری نیست  هیچییییی

بله ولی من واقعا دهنم سرویس شده

از صبح تا ساعت ۳ سرکارم

هرروزم کلاس دارم دانشگاه تا غروب

جدیدا باید حق التدریسی بهم برم بیمارستان کاراموزی

درسم باید بخونم این وسطا

ازمون جامع هم دارم

پایان نامه امم مونده

دیگم نمیخوام تلاش کنم از دیشب باز افتادم تو سایت سرم گرم بشه ب درس و کار فک نکنمم

الانم سرکارمو اصلا کار نمیکنم😪

اره واقعا من وقتی از کار خسته میشم میگم خدایا شکرت  کاری هست که خسته میشم

ااینا نعمته 

که ماا تا وقتی از دستش دادیم نمی فهمیم

بله ولی من واقعا دهنم سرویس شده از صبح تا ساعت ۳ سرکارم هرروزم کلاس دارم دانشگاه تا غروب جدیدا با ...

خوب شما تحت فشاری 

حق داری بدت بیاد 

من منظورم یه حد معمول و متوسطی هست

نه افراط خوبه نه تفریط 

ااینا نعمته  که ماا تا وقتی از دستش دادیم نمی فهمیم

خداروشکر که از دستش ندادم و فهمیدم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706