2777
2789
عنوان

سقط مکرر۶ هفته ایستادن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 103 پست
منم زود حامله میشم با یکبار اقدام ولی میفته کاش شوهرمنم ضعیف باشه حداقل دلیلشو بدنم اسپرم زودتر مشکل ...

هر دوتا 

ولی بیشتر کیفیت اش خوب نبود که لقاح صورت می‌گرفت ولی نصفه بدون قلب 

تو اخرای هشت هفته و یکی شش هفته سقط 

هر دوتا  ولی بیشتر کیفیت اش خوب نبود که لقاح صورت می‌گرفت ولی نصفه بدون قلب  تو اخرای هش ...

برا منم اگر قلب تشکیل شخ با جنین سریع قلبش می ایسته کاشکی منم دلیلش مشخص شه گفتن اگر نشه نفهمیم ای وی اف ولی میترسم باز اونجوریم بیفته😔

روزایی که با توام،از سرنوشتم راضی ام💜

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

میدونی ی شمیایی قبل پوچ هم داشتم ...این اخریو ک الان سقط داره میشه اینم قرص تقویتی دوماه خورد مثلا ا ...

عزبزم من دوتا سقط داشتم قلب تشکیل نمیشد دوهفته پیش تو هفته ۳۵قلب بچه ایست کرد هم انوکسا میزدم هم اسپرین میخوردم، حتما ژنتیک انجام بده بعد باردار شو احتمالا مشکل اساسی عین من نشو الان قلبم داره اتیش میگیره😔😭😭💔

برای دوباره مادر شدنم خواهش میکنم  ی صلوات بفرستید هدیه کنید به امام رضا، ماه اخر بارداری دختر نازنینم از دست رفت قلبم بدجور شکسته 💔💔🖤
عزبزم من دوتا سقط داشتم قلب تشکیل نمیشد دوهفته پیش تو هفته ۳۵قلب بچه ایست کرد هم انوکسا میزدم هم اسپ ...

وای الهی بمیرم چقدر دردناکه هفته ت بالا بوده من پایین بوده حالم ب شدت بده خدا بهت صبر بده........الهی همه مون سلامت بچه دار شیم...من ایران نیستم دست من نیست چ ازمایشاتی بگیرن یا نگیرن .......لوپوس انتی بادی و کاردیو لیپین انتی بادی و فول ترومبوفیلیا ......ک اینها زیر مجموعه داره همه رو دادممن این ایمنی ها رو دادم با ازمایشات هورمونی و سنو چندتا ازمایش دیگه نرمال بودم😢

2802
عزبزم من دوتا سقط داشتم قلب تشکیل نمیشد دوهفته پیش تو هفته ۳۵قلب بچه ایست کرد هم انوکسا میزدم هم اسپ ...

ازمایش نداده بودی سر اون دوتا اول؟

بچه بزرگ کردن تو غربت سخت نیست ازایران مهاجرت کردم ک دراینده بچه م تو رفاه باشه ۶ سال دیگه من سنم با ...

هر طور مایلید اما با این رویه ای که در پیش گرفتید و بدون یافتن علت سقط جنین باردار نشید چون خیلی براتون خطرناکه

یک دونه که تشکیل نشدن قلب و احتمالا یک شیمیایی

اسپرم ضعیفه قطعا ......من خودمم اگر قلب تشکیل نمیشد مطمن بودم اسپرمه حالانمیدونم از چیه اکثرامیگن اسپرمه

هر طور مایلید اما با این رویه ای که در پیش گرفتید و بدون یافتن علت سقط جنین باردار نشید چون خیلی برا ...

دکتر ب من میگفت اقدام کن متاسفانه تا سقطا بالانره ازمایش نمیگرفتن من ازمایش دادم سالم بودم ......لوپوس انتی بادی و کاردیو لیپین انتی بادی و فول ترومبوفیلیا ......ک اینها زیر مجموعه داره همه رو دادم...اینا فقط ایمنی هاشن .....هورمونیاروهم دادم ک شامل ازمایش های هورمونی Fsh 

LH

پرولاکتین

تستسترون

FAI

پروژسترونسنو هم دادم تیرویید و full blood count و liver function و قندهم دادم .......Full blood count (fbc)

Liver function

Thyroid (thy)

HBA1c 

با سنو گرافی رحم

اسپرم ضعیفه قطعا ......من خودمم اگر قلب تشکیل نمیشد مطمن بودم اسپرمه حالانمیدونم از چیه اکثرامیگن اس ...

متاسفانه قبول نمیکنه میگه رحم خودت مشکل داره که تشکیل میشه ولی نمیتونه نگه داره این ماه نشه باید برم دنبال درمان برای پسرم سال ۹۴ دکتر بهش گفت واریکوسل داری عمل کن من باردار شدم دیگه پی اش رو نگرفت همون موقع دکتر گفت ده سال دیگه بخوای بچه دار بشی دچار مشکل میشی ولی قبول نمیکنه میگه اون الکی گفته!

هرچی آرزوی خوب مال تو 
متاسفانه قبول نمیکنه میگه رحم خودت مشکل داره که تشکیل میشه ولی نمیتونه نگه داره این ماه نشه باید برم ...

شوهرت میگه رحم تومشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟مطمن باش دلیلش اسپرمه بااین حرفایی ک زدی

شوهرت میگه رحم تومشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟مطمن باش دلیلش اسپرمه بااین حرفایی ک زدی

بله میگه مشکل ازمنه 🤦‍♀️

میدونم خودم هم که دقیق مشکل اسپرم

سری پیش با کلی داروی خارجی که خورد موفق به بارداری شدم 

تازه تستسترون هم پایین بود چقدر هورمون درمانی شد

هرچی آرزوی خوب مال تو 
دکتر ب من میگفت اقدام کن متاسفانه تا سقطا بالانره ازمایش نمیگرفتن من ازمایش دادم سالم بودم ......لوپ ...

ببین من به جون خودم اصلا نمیخوام دلتو بشکنم و از الان معذرت میخوام که چنین حرفی میزنم اما بخدا این موضوع رو با چشم خودم دیدم و میخام بهت بگم شاید آروم بشی گلم چون دیدم بالاتر از سقط خود خواسته ات گفته بودی

جاریم ناخواسته باردار شد اما گفت فعلا نمیخوام و خودش سقطش کرد و الان دو بار بعد اون بارداری باردار شد و جنین براش نموند و خیلی اذیته ، یکی دیگه از اطرافیانم هی میگفت بچه نمیخام و میخام پیشرفت کنم و کاش فعلا خدا بهم نده و تا سالها بچه دار نشد و خیلی نذر و نیاز کرد تا خدا بهش یدونه پسر دسته گل داده . گاهی ما انسانها با ناسپاسی هدیه خدا رو پس میزنم و خدا برای مدتی قهرش میگیره تا نعمت هاشو بهمون یادآور بشه بیشتر به خدا نزدیک شو و خواسته هاتو از خدا بخواه و همیشه علم نمیتونه جواب تموم سوالاتمونو بده علت بعضی چیزا معنویه و باید از خالقمون بخوایم اما مطمئنم چند تا بچه ی ناز و شیرین بهت عطا میکنه 

بازم معذرت میخوام اگر پرچونگی کردم یا خدایی نکرده با حرفام اذیت شدی

2801