2733
عنوان

تیپ نامزد رو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 156 پست
خیلی بده نمی‌دونم درک می‌کنی یا ن ولی واقعاااا ناراحت شدم ، اصلا تصور نمی‌کردم نامزد آیندم این شکلی ...

اسی ب هیچ عنوان برنگردی یهو بگی ک خوشم نمیاد از تیپت و اینا 

با سیاست پیش برو 

مثلا تو گوشیت  عکس ست لباس مردونه بهش نشون بده بگو وااای ببین چ قشنگه اونم بخاطر اینکه میبینی توجه نشون میدی میره سمتش

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لباس کژوال با لباس رسمی فرق می‌کنه شما مطمئناً با تیشرت تو خونه‌ای بلند نمی‌شی بری عروسی و هر لباسی ...

دقیقااااا من هم میگم هر لباسی رو هر جایی نباید پوشید 

اونوقت فکر کن با کتونی و شلوار جین گشاد و رو هم افتاده و پیراهن چارخونه گشاد لری عروسییی خیلی بده 

اونایی ک بشدت جوگیرن و فوری با هیترا درگیر میشن  درگیری منظورم ی بحث عادی نیستا کار ب فحش و تو ...

من تا جایی که تونستم به آیدل های دیگه و فندوم ها احترام گذاشتم 

توی کیپاپ هم فقط فن BTS ام با بقیه کاری ندارم

ولی هیچ وقت نمی تونم بی احترامی بقیه رو به BTS تحمل کنم 

مگه میشه یه نفر بهشون بی احترامی کنه بعد من نگاه کنم اون موقع مگه میشه اسم خودمو آرمی بزارم ؟

♡...We shine together
عرض کردم سلیقه ایه.‌ هیچ بایدی هم وجود نداره اگه فامیل درجه دو عروسی باشی هیچ اشکالی نداره با این‌ ...

متاسفانه من سلیقم اصلاً همچین چیزی نیست و متنفرم از اینکه مردی اطرافم باشه و اینجوری بره عروسی و حتی توی عروسی خودمم وقتی یه عده اینجوری اومدن قشنگ تو حالت چهرم مشخص بود که اصلاً نپسندیدم عروسی از نظر من کوچه و خیابون و پارک سر کوچه نیستش که آدم شلوار جین بپوشه بره 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
منم عاشق شوهرم نبودم ولی کم کم عشق بوجود اومد😀همه که اول عاشق نیستن

شاید شما یه نمونه نادرش بودی قرار نیست که همه این کارو کنن چون احساسات همه مثل هم نیست خوشبخت شی

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
من تعصبیم😑غلط میکنن هیت بدن خب

😂😂😂😂بابا یکمش ک کاملا جایزه اینکه ب فحش ناموسی بکشونه بحثو میگم 

مثلا خودم ترجیح میدم با ی جمله کاملا با ادبانه ی مفهوم کاملا بی ادبانه رو برسونم تا اینکه مستقیم بگم ...😂😂😂😂

بگو ک توعم ارمیییییی اخجون خداااااا چ روز پر برکتیه

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
خیلی بده نمی‌دونم درک می‌کنی یا ن ولی واقعاااا ناراحت شدم ، اصلا تصور نمی‌کردم نامزد آیندم این شکلی ...

گفتم قشنگ درکت می‌کنم و به شخصه متنفرم از اینکه یه آدمی دعوت بشه عروسی بعد بخواد شلوار جین و کتونی بپوشه بره یعنی واقعاً حس این بهم دست میده که طرف حالا مثلاً تا دقیقه ۹۰ بیرون کار داشته بعد بهش گفتن عروسی دعوتی گفته خب پس با همین لباس‌ها میام یعنی به شدت استایل چیپیه برای عروسی و جالبه من همیشه تو این تیپ‌ها رو وقتی می‌بینم تنه مردی اگه ازدواج کرده باشه و زن داشته باشه میگم واقعا زنش عقلش نرسیده بهش بگه لباس خوب بپوش یه کت تک یه کت شلوار خوشگلی بپوش بریم 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
اسی ب هیچ عنوان برنگردی یهو بگی ک خوشم نمیاد از تیپت و اینا  با سیاست پیش برو  مثلا تو گ ...

نه اینو نمیگم ولی دوست دارم بهش بگم لباست مناسب اون عروسی نبود ، به نظرت اینو بگم ناراحت میشه ، اینو بگم بعد از اینجا شروع کنم به حرف زدن در موردش 

من تا جایی که تونستم به آیدل های دیگه و فندوم ها احترام گذاشتم  توی کیپاپ هم فقط فن BTS ام با ...

ن دیگ بالا برای ی آرمی خوشگل دیگم ریپ زدم بخونی متوجه میشی منظورمو 

دوس ندارم بگن ک فن بی تی اس بی ادب و زود جوشن 

ی چیزایی ته مایه های حرفا و تیکه های یونگی 

گفتم قشنگ درکت می‌کنم و به شخصه متنفرم از اینکه یه آدمی دعوت بشه عروسی بعد بخواد شلوار جین و کتونی ب ...

دقیقا اونوقت از این بدم میاد که توی عروسی به من پیام میده که من نیومدم عروسی من اومدم تو رو ببینم 

تو دلم گفتم خب اینکه بدتره یعنی اینقدر ارزش قائل نشده برام که بره یه پست لباس خوب بپوشم 

دقیقا  همه رو به یه اندازه دوست دارم و حمایت می کنم  بعضیا دیگه آرمی نیستن سولو استن ان

انقده بدم میاد از سولو استنا باز اونایی ک بایس دارن ب نسبت خوبن ولی امان از دست سولو استنا دوس دارم خفشون کنم

2706