2777
2789
عنوان

خانما کیا مرخصی زایمان گرفتن؟؟

221 بازدید | 12 پست

کسی اطلاع داره ؟ از شرایطش؟؟ 

من میخام دوماه زودتر از این ۹ ماه استفاده کنم دو ماهش قبل از زایمان ۷ ماه بعدش میشه به نظرتون ؟؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

من از ۶ ماهگی بارداری دیگه نرفتم سرکار 

البته با مدیر صحبت کردم و ایشون برای من خروج از کار نزدن و پول بیمه رو برام واریز کردن ( به هزینه خودم) و همون روز زایمان خروج از کار رو زدن 

شما هم می تونید با محل کارتون صحبت کنید اگر قبول نکردن

باید نامه استراحت از پزشک ببرید اداره ی بیمه پزشک معتمد بیمه تایید کنه و زودتر برای گرفتن مرخصی اقدام کنید 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
بله میشه 

من تاریخ زایمانم ۱۵ مرداد هستش 

اگه از اول خرداد سرکار نرم یعنی کارفرما برام حق بیمه خرداد و تیر رو واریز نمیکنه مشکلی بعدا برای مرخصی زایمانم پیش نمیاد؟؟

معمور بیمه اگر میومد بازرسی چی میگفتن وقتی شما تو محیط کار نبودی؟؟

شرکت بزرگی بود عزیزم ازین مشکلات نداشتیم 

از طرفی چون ماموریت و دوره های آموزشی زیاد داشت چیز عجیبی نبود که پرسنل در محل کار نباشن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
میشه ولی بعد از تولد بیشتر لازم داری، الان سعی کن با استعلاجی و استراحت حلش کنی

به من استعلاجی نمیدن چون شرایط خاصی ندارم یعنی ازمایشات و سونوگرافی که انجام دادم مشکلی نداشته