2733

خیانت شوهرم بدترین ضربه روحی زندگیم بود که سر این قضیه در عرض یک ماه ۱۵کیلو کم کردم در حالیکه باردار بودم .نابود شدم 

حتی فوت پدرو برادرم اینطور حالمو خراب نکردم  

مشاوره ، مراجعه به روانپزشک و خوردن دارو ،گذر زمان (ده سال )باعث بهبودی حالم شد

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدومشوبگم یه سربه تاپیکام بزن خواستی

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

انقدرازعمق قلبم از زندگی ضربه خوردم که یادم نمیادبدترینش چیه بوده .امابدترازهمش وقتی بود که بابام دستاموبوسیدتامنوببره مدرسه رفتیم بیرون و ماشین اومدسمتمون پسره مست بودمنوانداخت کناروخودش محکم خوردباسربه کاپوت ماشین صورت خونی باباموتوبغلم گرفتم تاامبولانس بیادنگاهش وازچشمام برنمیداشت پرازخون بوددستام آخرم انگارخدابرامرنخواست توسن ۴۷سالگی کشته شد.زجراورترینش بودبرام

خیلی داشتم تو زندگیم گذر زمان باعث شد بفهمم هیچی همیشگی نیست و سعی میکنم خودمو کمتر اذیت کنم ازین به بعد 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
انقدرازعمق قلبم از زندگی ضربه خوردم که یادم نمیادبدترینش چیه بوده .امابدترازهمش وقتی بود که بابام دس ...

اون لحظه نرفت ازپیشمون امابعدش که میشه دوسه سال پیش بود که کشته شدباخودم قسم خوردم اگرخدااونونکشه انقدرنفرینش کنم تابامرگ طبیعی نمیره چون کارت قرمز داره نشدکاریش کرد😭

این چی بود ؟ چقد بد بود

بیشتراردرد جسمم روح وروانم دردمیکنه😭😭😭😭

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2706