2733
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13098 بازدید | 368 پست

گربه نجس نیست

موی گربه نازایی نمیاره، تنها حالت انتقال بیماری اینه که گربه شما حاوی ویروس نادری باشه و شما مستقیم به مدفوعش دست بزنی.

گربه ها رو باید ببرید دامپزشکی تا سلامتشون چک بشه،شناسنامه بهتون بدن و برنامه ی واکسن های سه گانه قرص ضد انگلشون برای انگل تراپی هم شروع بشه.

همونجا با توجه به سنشون تغذیه مناسب رو براتون توضیح میدن.

توی خاک مخصوص غریزی دستشویی می کنن، برای اینکه بو نگیره، مرتب با خاک اندازی که خود ظرف خاک داره، خاک رو تمیز کنید.

ناخن گیر و شونه هم لازم دارن.

گربه بیشتر از سالی یکبار حموم نمیخواد چون ذاتن تمیزه و خیلی خودشو لیس میزنه، براش مهمه که شیک و تمیز باشه

وقتی نازشون کنی و خوشحال باشن صدای خرخر در میارن که نشونه ی رضایتشونه.

خیلی خوبه که دوتان، با هم بازی میکنن و تنها نیستن.

اسماشونم بگید داداشا بزارن که به اسم زودتر صدا کنید تا یاد بگیرن.

بعد ۶ ماهم که بالغ بشن باید عقیم بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا نمیتونم خیلی سختمه  مو توحلق و لباسم پر شده ب خدا  انقدم ارووووم و مهربونه فقط مشکل ...

اشکال نداره بالاخره این ریزش مو رو به خوبی هاش ببخش ..گناه داره معلوم نیس دست کی بیفته ..ببر موهاشو کوتاه کنن اگه وضع مالیت خوبه یه قرصی هست برای ریزش مو براش بگیر از همون کلینیک یا پت شاپ

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
بله داداشمم گفت ک نژاد حستسین اوردیم داخل اتاق با هوای معتدل همه چی اب و غذا و شید بدون لاکتوز هم گذ ...

دستت درد نکنه ..دعات میکنن🙏🌹🙏

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
عزیزم یکم ادب داشته باش اینا ک حیوون ازار نیستن فقط میترسن خدااز رو زمین برداره ینی چی!!

شمام قبل این که کاسه داغ تر از آش بشی منشنارو بخون. من منشن بعدی بهش گفتم که منظورم بهش نیست و با حیوون فروشاییم که بدون دادن اطلاعات و احساس مسئولیت حیوونارو همینطور میفروشن. 

از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست.
گربه نجس نیست موی گربه نازایی نمیاره، تنها حالت انتقال بیماری اینه که گربه شما حاوی ویروس نادری باش ...

همه اینا ک گفتید اوکی شده و شناسنامه دارن مرتب واکسن و قرص انگل دارن

یکم نگرانم کردن راجب نازایی

بله عقیم چن ماه دیگه🥺

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
گربه نجس نیست اما هزینه نگه داریش زیاده 

خیلییی خیلیییی

غذاهاش چیزاش قرصاش امپولاش همه چیش

ولی خب مال من نیستن

اسکاتیش رو گذاشتی تو حیاط زیر آفتاب و گرما 😐😑 دوسه روز دیگه یاد میگیرن بپرن میرن، اولین نفری ک بب ...

اوردم تو😂😂😂😂😂😂

اسکاتیش خیلیییی خشگلههههه رنگشششش مخصوصااااا🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

دلم نمیاد بیشتر بهش محبت کنم😂

اسکاتیش رو گذاشتی تو حیاط زیر آفتاب و گرما 😐😑 دوسه روز دیگه یاد میگیرن بپرن میرن، اولین نفری ک بب ...

تاره ده تومنش رو ما دادیم:/

خودشونم دادن

پول وسایلشونم جدا دادن از قبل تر😂

تاره ده تومنش رو ما دادیم:/ خودشونم دادن پول وسایلشونم جدا دادن از قبل تر😂

خیلی مراقب باش اسکاتی نژاد ضعیفیه زود مریض میشه 

اولا ک گربه خیلی موجود تمیزی بشرط اینکه اولا سالم باشه دوما محیط زندگیش خوب باشه شما خاک گربه تون رو هرشب با بیلچه مخصوص تمیز کن 

البته چون دوتا هستن باید دوتا تشت خاک بزارین اصلا نیازی به حموم بردن ندارن ولی الان چون توی حیاط بودن بشورشون 

شیر هم شیر بدون لاکتوز بده فقط 

خیلی زود مهرشون تو دلتون میشینه 

خیلی مراقب باش اسکاتی نژاد ضعیفیه زود مریض میشه  اولا ک گربه خیلی موجود تمیزی بشرط اینکه اولا ...

بله کلا از هر چیزی دوتا دارن

کلا صاحباشونم دوتاس😂😂😂

و ابنکههههه توی باکس بودن کثیف نشدنن کهه

بقیش هم اوکیهههههه

بله از الان نگرانم نخوان ببرنشون🥺😂

2706