2777
2789
نه ادامه بده تا بی بی مثبت بشه ویتامین اون موقع نباید بخوری ولی اسید فولیک از ماه سه یا چهار دکتر می ...

منظورت اینک فولیک ادامه بدم تا بفهمم اردارم بعد باز ادامه بدم تا س ماه اول بارداریم؟؟؟منظورت اینه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ قربون دهنت  من تا ی هفته پیش میرفتم که دعوام شد باهاشون دیگه نمیرم

خب حالا میخای چیکارکنی؟؟چند ماهته؟؟کلا بهداشت رو واسه چی میرن و چند ماه یبار میرن تو بارداری

2802
پ چیکارکردی تو زمان حاملگیت؟؟بعد مگ میشه ادم بره بهداشت خارج محل زندگیش چون پروندش ک تو شهر خودش

حامله نشدم هنوز 😔

نمیدونم باید بپرسی ولی فک نکنم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
آخ قربون دهنت  من تا ی هفته پیش میرفتم که دعوام شد باهاشون دیگه نمیرم

چرا دعوا کردی؟

بمن دوماهی یکبار زنگ میزنن بیا چرا نمیایی 

من برا اینکه صدا قلب نی نی رو میزاره بشنوم میرم😁

قرصاییم ک میده همه ایرانین به معده نمیسازه فقط ویتامین دی رو میگیرم 

خب حالا میخای چیکارکنی؟؟چند ماهته؟؟کلا بهداشت رو واسه چی میرن و چند ماه یبار میرن تو بارداری

هیچ سنوی که 31هفتع دارم میبرم پیش دکتر 

خیلی مزخرفه بهداشت

این که آزمایش اولیه بارداریت مثبت شود یا میری پیش متخصص یا بهداشت

منظورت اینک فولیک ادامه بدم تا بفهمم اردارم بعد باز ادامه بدم تا س ماه اول بارداریم؟؟؟منظورت اینه؟

بله تا اخر بارداریت باید بخوری بعد ماه سوم بارداریت یا چهارم ید فولیک خود دکتر می نویسه 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

اصلا به بهداشت فکر نکن باردارم شدی بعد سونو ۱۸ هفته انومالی برو الان بری بگی میخوام اقدام کنم حالا شش ماه بشه خداینکرده نشه هی هرهفته میخوان بگن ماما اومده دکتر اومده بیا چکاب وزنت زیاده فشارت کجه چرا حامله نشدی و....حالا کاش میپرسیدن حالیشون بود چیزی برا خودت اعصاب خوردی درست نکن

عزیزم منم تو اقدامم ان شاله ک دامن دوتامون سبزه

مرسی عزیزم انشالله❤️

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
هیچ سنوی که 31هفتع دارم میبرم پیش دکتر  خیلی مزخرفه بهداشت این که آزمایش اولیه بارداریت مثبت ...

اره خب صد درصد میرم پیش دکترم ولی یعنی میگم ادم تو بهداشت باید حتما پرونده داشته باشه بچش

اصلا به بهداشت فکر نکن باردارم شدی بعد سونو ۱۸ هفته انومالی برو الان بری بگی میخوام اقدام کنم حالا ش ...

پس منم تا دیدم بیبی مثبت شد میرم پیش متخصص زنان سریع

چرا دعوا کردی؟ بمن دوماهی یکبار زنگ میزنن بیا چرا نمیایی  من برا اینکه صدا قلب نی نی رو میزار ...

نامه های که بهداشت میده اجباری نیست همرو انجام بدیم

ولی اینا میگن بایدانجام بدی 

برای من نوار قلب با اکو قلب نوشته بود 

منم گفتم نمیخام انجام بدم گفت پس باید هم خودت هم شوهرت انگشت بزنین که نمیخایی بعدم از سیستم حذفت میکنم منم گفتم حذف کن دیگه نرفتم 

حالا نه مشکل قلبی دارم نه تپش نه تنگی نفس نه سابقه در خانواده

2801