2777
2789

بخدا اگه نیاد هیچوقت نمیبخشمش😭😭

اولین دوست دخترش و چندین سال پیش بخاطر سرطان از دست داد و خیلی هم عاشقش بود ( از رفتارش میفهمم که هنوزم هست ) و تا لحظه ی آخری که زنده بود بالا سرش بوده

واقعا نمیدونم چطور دلش میاد با وجود اون اتفاق به من اینجوری بگه یعنی یک درصد فکر نمیکنه اگه برم اتاق عمل و بیرون نیام چی ؟ 🥲 مطمعنم منو اندازه اون دوست نداره💔

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

کسی ک هنوز فکرش رو شما متمرکز نیس ادم شما نیس

^تیارا^ هستم👀عزیزان این اکانت اکثرا دست خود من هست اما۲نفر دیگه هم کارها استفاده میکنن ازش💜اگر  با خودم کاری داشتین درخواست بدین💜لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
غلط کرده دکمه ی این نامزد رو بزن حتما می‌ترسه بیوفته تو زحمت دست تو جیبش کنه بزار بره گمشه

بخدا یکبارم خانوادم اجازه ندادن واسه این چیزا دست تو جیبش کنه 

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
اره پریروز ی کاربر بم گفت کلک عکستو عوض کردی گفتم منو با اون یکی اشتباه گرفتی مث همه کاربریامون🤣

😂😂😂 کاربریشو یادته؟ 

یکی از دوستامم میخواست منو تگ کنه تو رو کرده بود😄 

باید تو امضامون بزنیم   

خدایا شکرت ممنونم بابت همه چیز
2801