2733
عنوان

برا شما هم پیش اومده مصر باشید برا یه خواسته و نشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 25 پست
اره عزیزم شده ، قرار بود عقد کنم با یکی ک ن تاحالا دیدمش ن میشناسم ولی تو شب خواستگاری عاشقش شدم ، چ ...

الله اکبر چقدر حکمت خدا برات قشنگ تعبیر شده خدا رو شکر برای زندگی خوبت و حکمت خدا اما من امسال 38 سالم شده مجردم پدر ندارم پول ندارم بیکارم هیچ کدوم از خواستگارام قسمت نمیشد حتی به جلسه دوم برسه چند بار گفتم حتما طلسم اینا قرآن و نماز و .... هیچی به هیچی به نظرت چه حکمتی هست توی این همه داستان چرا باید انقدر تحقیر بشم به خاطر حکمت خدا داغونم دعام کن 😢

اینکه برای یه خواسته اینقدر مسرانه چله دعا و نذر و گریه باشه چسبیدن به خواسته نیس اسمش چیه؟ این یعن ...

میدونم چی میگی در این زمینه مطالعه هم کردم ولی قبول کن آدم کم میاره البته که گریه نمیکنم چون کار از گریه گذشته فقط مات و مبهوتم که چرا ! به چشم خودم دیدم دوستام از من بیشتر مصر بودن باور کن نهایتا تا یه سال حاجتشون رو گرفتند خدا سخت گیریش برا بعضیاس 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الله اکبر چقدر حکمت خدا برات قشنگ تعبیر شده خدا رو شکر برای زندگی خوبت و حکمت خدا اما من امسال 38 سا ...

اره عزیزم واقعا هزار بار خدارو شکر میکنم ، عزیزدلم شاید خدا صلاح نمیدونه شاید ازدواج کردی خوشبخت نشدی اونوقت با یه بچه برمیگردی خونه بابات شاید با بچت امتحانت کنه ، هزار دلیل وجود داره ک نمیشه ، برو سرکار مستقل باش رو پای خودت باش تلاش کن و همیشه بگو خدایا میدونم برام کم نمیزاری بسپار ب خودش درست میشه ، همیشه امیدوار باش 

الله اکبر چقدر حکمت خدا برات قشنگ تعبیر شده خدا رو شکر برای زندگی خوبت و حکمت خدا اما من امسال 38 سا ...

هزار بار بیشتر طلسم و دعا گرفتم ک برگرده ولی فهمیدم قدرت خدا از طلسم و همه چیز بیشتره ، بسپار ب خودش انشالله حاجت رواشی عزیزدلم 

اره عزیزم واقعا هزار بار خدارو شکر میکنم ، عزیزدلم شاید خدا صلاح نمیدونه شاید ازدواج کردی خوشبخت نشد ...

هی آره همه همینو گفتند بهم بلی سر کار میرفتم فعلا بیکار شدم تعدیل کردند بلی درست میگی باید امیدوار بود ولی واقعا خستم شکر چی بگم ...

هی آره همه همینو گفتند بهم بلی سر کار میرفتم فعلا بیکار شدم تعدیل کردند بلی درست میگی باید امیدوار ب ...

ببین حدیث کسا برای بخت گشایی و کلا حاجت روایی خیلی تاثیر داره نذر کن حدیث کسا رو چهل شب بخون هدیه کن ب حضرت فاطمه و یا مادر امام زمان ، این دو بانو عجیب حاجت میدن ، ولی بازم میگم اول خدا دوم خدا سوم خدا بعد بنده های خوبش 

ببین حدیث کسا برای بخت گشایی و کلا حاجت روایی خیلی تاثیر داره نذر کن حدیث کسا رو چهل شب بخون هدیه کن ...

فک کن این چند ساله چله حدیث کسا نخونده باشم😁ولی من خیلی پرو ام یعنی چاره ایم ندارم حقیقتش از دیروز یعنی جمعه استارتشو زدم چله حدیث کسا برای چندمین بار برداشتم همینم که شما گفتید برام ارزش داشت ممنونم ازت سر نمازت دعام کن 🙏🏻