2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارامش کی به زندگیم برمیگرده؟ کلا نظرت راجع به اینده ام چیه؟

آرامش وقتی برمیگرده که رها کنی رها کن بره تو فقط تلاش کن برای کار برای آینده برای موفقیت و به موقعش برای رابطه بنظرم بعد از داشتن کار و تحصیل خوب

نگران نباش که چی میشه چرا ترک شدم چرا پیشم نموند چرا هر چی تلاش میکنم به در بسته میخوره چراو...

میدونی آرامش واقعی رو چه کسی داره؟انسان موحد

ویژگیهاشو میدونی؟اون درونی ثابت و پایدار داره میدونه سختی های خدا نشونه بی مهری خدا بهش نیست بلکه بستری برای رشد و شکوفایی و موفقیت های آیندشه اون همیشه امیدواره

امیدوارم آینده خوبی داشته باشی یادت نره سرنوشت هر چیزی که از قبل بوده باشه تو صاحب اختیاری که تحت نظر خداست پس میتونی آینده رو اونطوری که میخوای بسازی 

و اینکه پیمان چطور میشه اینک بگم پیمان همسر سابقمه میخاد برگردم

ببین خودت چی میخوای دوست داری برگردی ؟

باهاش منطقی صحبت کن

کتاب زنان زیرک رو بخون و امیدوارم هر چی واست خوبه همون بشه 

آرامش وقتی برمیگرده که رها کنی رها کن بره تو فقط تلاش کن برای کار برای آینده برای موفقیت و به موقعش ...

عزیزم ممنون میشم جواب منو کامل بدی

من تاپیک زدم 

دو نفر هستن

یک نفر به اسم حسین و یکی پیمان

لطفا در مورد هر کدوم هرچیزی ب ذهنت میرسه بگو

ببین خودت چی میخوای دوست داری برگردی ؟ باهاش منطقی صحبت کن کتاب زنان زیرک رو بخون و امیدوارم هر چی ...

من فک کردم حس ششمت خوبه

وگرنه الان تو شرایط منطقی نیستم

ممنونم لطف کردید