2733
عنوان

نامزدم روز دختر رو بهم تبریک نگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 120 پست
میگه نوتیف تلگرامم خاموشه کلا  آرش میپرسم هم که چیزی شده ناراحتی؟ میگه نه من ناراحت نیستم  ...

ولش کن لابد اینکارارو میکنه تا ب خواسته ش برسه توام مثل خودش رفتار کن

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
من خودم یکی از اون زخم خورده ها هستم  ک زیادی موندم ساختم مراعات کردم نادیده گرفتم  و آخ ...

جمله آخرت رو باید با طلا نوشت 

البته بعید می‌دونم دوستم داشته باشه اگر دوستم میداشت که روز دختر رو بهم تبریک میگفت حداقلش اینه دیگه به حرف که نیست همش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودم یکی از اون زخم خورده ها هستم  ک زیادی موندم ساختم مراعات کردم نادیده گرفتم  و آخ ...

تو چقدررر منی .

طرف بعد یکسال برگشته .

هفته ای یبار یادش میفته ک منم هستم‌

هفته پیش گفتم اگر میخوای باشی ادامه بده اگر نه ک هیچی .

نوشت بیخیال سخت نگیر .منم گفتم اکی بای .

باز دیشب پیام داده روزت مبارک میای بریم بیرون برای روز دختر ی چیزی بخوریم

ولش کن لابد اینکارارو میکنه تا ب خواسته ش برسه توام مثل خودش رفتار کن

اره احتمالا… ولی اینقدر بی شعور که نمیفهمم برای رسیدن به خواسته اش باید درست رفتار کنه…..

محلش نمیدم دیگه تا چند روز اصلا میگم می‌خوام چند روز تنها باشم 

اره احتمالا… ولی اینقدر بی شعور که نمیفهمم برای رسیدن به خواسته اش باید درست رفتار کنه….. محلش ...

آفرین بهترین کار همینه

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
جمله آخرت رو باید با طلا نوشت  البته بعید می‌دونم دوستم داشته باشه اگر دوستم میداشت که روز دخت ...

جدی نگیرش گل من 

بعدا میفهمی ک هیچی ب اندازه ارامشت مهم نیست 

من از سال ۹۶ تا ۲۶ ماه قبل تو رابطه بودم 

همش عذاب بحث دعوا

ولی کات شد

من خودمو حیف کردم تو نکن❤️🙂

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
تو چقدررر منی . طرف بعد یکسال برگشته . هفته ای یبار یادش میفته ک منم هستم‌ هفته پیش گفتم اگر میخو ...

بعد یکسال برگشته؟؟؟

چ خوش اشتها

مال من ۲۶ ماه قبل کات کرد رابطمونم جدی قرار بود زمستون بیاد خواستگاری 

منتظرم ۲۶ ام بشه  سر ۱ ماه همه کادو هاشو بندازم دور گرون قیمتارو هم میفروشم خرج خودم میکنم 

کسی ک بیشتر از ۱ ماه بیخبر از منه گوه میخوره برگرده 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2706